Як заміряти міжкімнатні двері. Як правильно заміряти міжкімнатні двері.

Двері - це не тільки важлива складова будинку, що впливає на інтер'єр. Вхідні двері відповідає за безпеку будинку, а міжкімнатна сприяє грамотному розподілу простору. Однак від покупки міжкімнатних дверей ще нічого не залежить. Необхідно правильно заміряти і встановити її.
Інструкція
1
Разом зі старою дверима позбудьтеся відразу ж і від дверного обрамлення. Краще купіть відразу двері з коробкою, тоді вони ідеально будуть підходити. Але якщо у вас немає такої можливості, тоді підбирайте розміри самостійно.
2
Перевірте поверхні дверного отвору на вертикальність. Чим точніше і правильніше стіни та підлога, тим більше геометрично правильної буде і дверна коробка. Відповідно, двері буде легше встановити, чи не доведеться підганяти за розміром і вся конструкція буде виглядати більш акуратно.
3
Визначте, в який бік буде відкриватися ваша майбутня двері. У верхньому кутку петельной боку дверного отвору встановите рівень. Так ви зможете перевірити правильність напрямку, такі ж виміри зробіть з іншого боку. Це прийнятно і для замкової сторони прорізу.
4
Якщо стіни, де знаходиться дверний отвір, мають які-небудь нерівності, вирівняти їх за допомогою штукатурки. Але якщо ці вади досить істотні, тоді встановіть, з чого зроблена стіна, і подумайте про можливість розширення дверного отвору. Не варто робити двері вузькою, тому що це буде великою проблемою при перенесенні меблів.
5
Вирівняти верхню планку за рівнем стелі. Якщо ви цього не зробите, правильно встановлені двері посилить всі недоліки стелі.
6
Враховуйте і стандартні розміри дверей: висота - 200 см, товщина - 5 см, ширина - в середньому 80 см, товщина дверної коробки - 7,5 см.
7
Візьміть до уваги технічні зазори: відстань між дверною коробкою і отвором, а ще між коробкою і полотном двері. Це 1-2 см і 2-4 мм.
8
Якщо ж ви хочете встановити двері нестандартного розміру або незвичайної конструкції, найкраще зверніться до фахівців, які зроблять всі правильні заміри.
Корисна порада
У разі помилок фірма, яка надала послуги цих заміряють, повинна відшкодувати збитки.