Як перевірити мобільний телефон на віруси.

З часом мобільні пристрої стають все складніше. Багато сучасні апарати володіють складною внутрішньою будовою, мають різні операційні системи. Однак чим складніше телефон, тим простіше зловити на нього вірус в процесі роботи. І тут рятують мобільні антивірусні програми і комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - Програма-антивірус для мобільного телефону
Інструкція
1
Якщо у вас телефон на платформі Java, то єдиний шлях зараження - установка шкідливої Java-програми. Якщо пристрій починає відправити якісь смс під час запуску програми, робить виклики, внаслідок яких гроші з вашого мобільного рахунку знімаються, то цю утиліту можна назвати шкідливою. Видаліть всі програми, які можуть викликати у вас підозру. Для телефонів на Java нету поняття вірусу зважаючи на простоту структури і неможливості отримання прав для самостійно запуску певного процесу. Всі програми з позначкою Mobile Antivirus можуть також потенційно вважатися шкідливими.
2
Якщо у вас на телефоні встановлена операційна система Symbian, то ймовірність зараження присутня. Знайдіть в інтернеті (бажано за допомогою комп'ютера із запущеним антівірусніком) антивірусну програму для пристрою. З усіх утиліт можна виділити Defenx Mobile Security, Dr. Web Antivirus (мобільна версія комп'ютерного додатки), Mobile Securuty і Kaspersky (також мобільна версія).
3
Встановіть завантажену програму на телефон і запустіть її в режимі сканування (пункт «Сканування»).
4
Якщо у вас пристрій на платформі Android, то завантажуйте всі антивірусні утиліти безпосередньо через «Маркет». Виберіть відповідний пункт меню і введіть в пошуку запит «антивірус». Серед результатів, які будуть виведені на екран, виберіть вподобану вам програму і натисніть «Завантажити та встановити».
5
Дочекайтеся закінчення установки програми, після чого запустіть її через меню або додайте ярлик програми на робочий стіл. Виберіть розділ «Повне сканування» і дочекайтеся закінчення перевірки.
Корисна порада
Проводьте сканування пристрою за допомогою антивірусної програми раз на тиждень при активному використанні телефону як засобу виходу в інтернет. Не обов'язково кожен раз робити «Повне сканування», досить робити часткову перевірку з відповідного пункту меню.