Як розпочати свій бізнес з нуля в Казахстані.

Починати бізнес, не маючи стартового капіталу, непросто в будь-якій країні. Однак уряд Казахстану намагається всебічно підтримувати підприємців-початківців, надаючи їм податкові пільги та розробляючи програми з підтримки малого бізнесу.
Інструкція
1
Розробіть бізнес-ідею, на підставі якої ви будете здійснювати свою підприємницьку діяльність. Для цього вам необхідно вивчити ринок товарів і послуг Казахстану і врахувати всі регіональні фактори, які можуть вплинути на його розвиток. Наприклад, багато підприємців, які проживають в областях, що межують з Китаєм чи Росією, починають свій бізнес з експорту товарів з цих країн. Тому, якщо ви є жителем однієї з цих областей, ви можете використовувати цю перевагу для накопичення первісного капіталу. У цьому випадку вам варто, перш ніж відкривати свій бізнес, вивчити обсяг і асортимент експортних поставок
2
Складіть грамотний бізнес-план самостійно або із залученням фахівців для того, щоб отримати кредит у банку на відкриття справи, або залучити надійних інвесторів.
3
Зареєструйте в податкових органах ІП (організація юридичної особи потребують хорошого статутного капіталу). Для цього вам потрібні такі документи: - паспорт громадянина Казахстану; - РНН; - виписка з будинкової книги (якщо ви збираєтеся працювати на дому); - договір оренди або купівлі-продажу приміщення і його техпаспорт (якщо ви збираєтеся відкривати підприємство або офіс); - 2 фото 3,5? 4,5; - перелік видів діяльності (вказується в спеціальному бланку).
4
Зверніться в банк за кредитом. Зрозуміло, взяти кредит на відкриття та розвиток справи ви зможете, тільки надавши надійний заставу (квартиру, дачу, автомобіль). Переконати співробітників банку в тому, що вам необхідна позика в зазначеному вами розмірі вам вдасться, якщо ваш бізнес-план буде дійсно перспективним.
5
Якщо з яких-небудь причин у вас не вийшло взяти кредит у банку, спробуйте звернутися до інвесторів або дізнайтесь, як стати учасником програми підтримки підприємців у вашому регіоні.
6
Використовуйте отримані кошти строго відповідно до бізнес-плану. Закупити все, що необхідно вам на перших порах і укладіть договори з постачальниками або замовниками ваших товарів або послуг. Для того щоб з ними зв'язатися, знайдіть всю інформацію про них в ЗМІ та інтернеті або, що важливо для вашої країни, попросіть вам допомогти в цьому родичів, друзів і знайомих.