Як зайняти дворічної дитини.

Дворічний малюк - це самостійне, активне і непосидюча істота. Він швидко переміщається в просторі, примудряючись на ходу сунути палець в розетку, перекинути вазу з квітами і так далі ... Він уже вміє говорити і висловлювати свої бажання. Зайняти дитину корисними іграми, направити його невгамовну енергію на розвиток фізичних та інтелектуальних здібностей завдання нелегке, але якщо підійти до справи творчо - цілком здійсненне.
Інструкція
1
Дитина у віці двох років активно розвивається і кожен день дізнається щось нове. Займіть малюка на прогулянці спільними іграми, в теплу пору року на дитячому майданчику або в пісочниці. Малюки обожнюють робити пасочки, але не завжди вміють це робити. Покажіть йому, як поводитися з формочкой для піску. Зліпити спільно з ним фігурки тварин і розкажіть про них. Крім того, що малюк вчиться творити своїми руками, розповіді про тварин сприяють його розумовому розвитку. Він незабаром навчиться впізнавати їх і сам буде вам про них розповідати. Взимку спільно з малюком ліпіть сніговиків і інші фігурки зі снігу, навчіть його користуватися лопаткою - наприклад, розчистити дорогу до під'їзду. Поясніть, для чого це потрібно, він повинен зрозуміти, що своїми діями надає реальну користь. У дитини буде формуватися стереотип, що допомагати людям - це цікаво і весело.
2
Будинки грайте з малюком в розвиваючі ігри. Читайте йому книжки-загадки, в змісті яких є розгадка. Пограйте в гру - дізнайся, що намальовано. Будуйте разом з ним будинок для ляльки або гараж з кубиків, в більш старшому віці він із задоволенням буде робити це самостійно. Залучіть його в якості помічника при прибиранні квартири. Малюки в цьому віці із задоволенням допомагають мамі помити підлогу або посуд. Звичайно, виходить не зовсім те, що потрібно, але ж головне - підтримувати в дитині бажання бути самостійним і приносити користь.
3
Якщо малюк ще не ходить в ясла, його потрібно привчати до спілкування з однолітками. Запишіть його в якій або гурток у дитячому центрі. Для дітей такого віку існують заняття творчістю і фізичні вправи. Він із задоволенням полазити по шведській стінці, пограє з м'ячем разом з іншими дітьми або потанцює нескладні танці. Крім розвитку моторики та інших навичок, в дитячих центрах малюки вчаться колективному спілкуванню. Це згодом стане в нагоді в процесі адаптації дитини в дитячому садку.