Як зупинити гикавку у новонародженого. новонароджений два тижні гикавка.

Гикавка може з'являтися не тільки у дорослих, але і у новонароджених дітей. Найчастіше вона регулярно з'являється після годування, але її виникнення у малюка багатьох батьків лякає, незважаючи на те, що вона і не доставляє дитині якихось особливих незручностей.
Інструкція
1
Гикавка - це рефлекторне явище, яке може тривати від хвилини до декількох годин.
2
Найпоширенішими причинами появи гикавки у новонародженого є: переїдання і заковтування повітря при неправильному захопленні соска грудей, з-за великої отвори соски, переохолодження, здуття живота або нервової струси.
3
Для попередження гикавки у новонародженого годуєте малюка тільки тоді, коли він дійсно зголоднів, спокійний і не збуджений. Під час годування уважно стежте за дитиною. Якщо він занадто швидко і активно п'є, відстороните його на деякий час від грудей, дайте відпочити, потримайте «стовпчиком», щоб повітря, що потрапив у шлунок, вийшов. Якщо малюк - «іськусственник», намагайтеся частіше міняти соску на пляшечці.
4
Якщо гикавка у новонародженого з'являється в разі переохолодження, зігрійте його, притисніть до себе і дайте попити теплої водички. При необхідності купуйте його в теплій ванні або погодуйте.
5
Якщо ви помічаєте, що гикавка у малюка з'являється під час стресу, постарайтеся захистити дитину від емоційної струсу (гучної музики, розмов на підвищених тонах, яскравого світла і сторонніх людей).
6
Щоб швидко зупинити гикавку у новонародженої дитини, можна дати йому пару ковтків теплої води або слабкого настою ромашки.
7
Залишати без уваги наполегливу тривалу гикавку у новонародженого не можна, так як це може бути ознакою ураження головного мозку, різних захворювань шлунка, легень, печінки, травм спинного мозку або грудної клітки. Якщо гикавка у дитини з'являється регулярно і триває більше 2 тижнів, необхідно обов'язково показати його фахівцеві.
8
Якщо за допомогою простих порад вам вдається без зусиль зняти напади гикавки у новонародженого, ваша дитина веселий, здоровий і постійно посміхається, то причин для занепокоєння у вас немає.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PYFyC9Zz5u0
Зверніть увагу
Після 2 тижнів у новонароджених (особливо первістків) з'являються щоденні періоди плачучи, які можна називати як завгодно, але пояснити дуже важко. Якщо дитина регулярно плаче в один і той же час у другій половині дня або ввечері, ми говоримо, що у дитини коліки (якщо у нього болю, гази і його живіт пучить) або період дратівливого плачу (якщо його не здуває).
Корисна порада
Вже на другому тижні життя дитина вже іноді не спить в ліжечку, рухає насилу членами, переважно у великих суглобах, і оглядається як би з подивом. Якщо вкривати здорового немовляти, то він починає сукати ніжками; якщо він лежить мляво і нерухомо, то це - певна ознака важко порушеного загального його стану.