Як лікувати кішок від коньюктивита. мазь з антибіотиком для кішок.

Кішки, як і люди, можуть страждати від запалень і кон'юнктивіту. Як же допомогти своєму вихованцеві і полегшити його стан, якщо ви помітили, що очі сльозяться і розпухають?
Вам знадобиться
  • - очні краплі;
  • - мазь з антибіотиком.
Інструкція
1
Першим ділом обов'язково зверніться до ветеринара. Справа в тому, що запальні процеси на очах у кішок можуть мати різні причини. Найчастіше кон'юнктивіт має вірусну природу і вражає кошенят або тварин з ослабленим імунітетом, а й доросла здорова кішка може захворіти. Крім вірусів, кон'юнктивіт буває викликаний алергічною реакцією і хламідіями. В кожному окремому випадку лікування має бути індивідуально підібраний, саме тому для первинної діагностики необхідно звернутися до фахівця.
2
Вірусний кон'юнктивіт лікується тільки у ветеринарній клініці. Тварині вводиться спеціальна вакцина з антибіотиками в комплексі з іншими препаратами. Після проходження курсу такого лікування кішку обов'язково потрібно прищепити від вірусу, щоб захворювання не повернулося. У разі алергічної реакції або зараження найпростішими лікар призначає програму лікування, яку можна проводити в домашніх умовах. Обов'язково отримаєте докладні рекомендації про дозах, частоті прийому ліків і тривалості всього курсу лікування.
3
Очні краплі закопуйте 3-4 рази на день, оскільки вони досить швидко розсмоктуються і вимиваються з ока з секреторними рідинами. А якщо вам призначили мазь, закладати її в кон'юнктивний мішечок необхідно 1-2 рази на день. Іноді для комплексного лікування потрібно додаткове введення антибіотиків орально. Робіть це також тільки за рекомендацією ветеринарного лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kqCsKDveLNA
Зверніть увагу
Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Якщо у кішки червоніють, затікають і сльозяться очі, причиною можуть бути і захворювання, небезпечні для людини. Не відкладайте візит до ветеринара і обов'язково з'ясуйте етіологію хвороби.
Корисна порада
Якщо ви закладаєте кішці в око мазь, будьте готові до того, що через пару хвилин вона почне енергійно вмиватися і злиже все, що доставляє їй незручності. Щоб ліки знаходилося там, де це необхідно, подовше і встигло подіяти, потримайте вашу мурку на руках або відволічіть іграшкою.