Як вилікувати гранульому. гранульома лікування палець.

гранулемах називають осередкові розростання в клітинах сполучних тканин, що мають запальне походження і які у вигляді невеликих вузликів. Гранульоми виникають при багатьох, найчастіше інфекційних процесах, при колагенових захворюваннях і на місці попадання в тканини стороннього тіла. Особливо часто вони з'являються на тлі захворюванні зубів.
Інструкція
1
Якщо у вас з'являється біль при надкусиваніі їжі, то можливо, у вас є кіста або гранульома. Обов'язково зверніться до лікаря, який призначить рентген зуба і подальше лікування. Самостійно розпізнати гранульому зуба досить складно, так як він нічим не відрізнятиметься від здорових, та й ясна може теж нормально виглядати. Зате при переохолодженні, важкої навантаженні, стресі чи застуду гранульома активізується, а тоді постраждає весь організм. Підвищиться температура тіла, напухнуть лімфатичні вузли, почнуться головні болі, з'явиться флюс.
2
Проходьте профілактичний огляд хоча б один раз в шість місяців, адже що раніше виявлять гранульому, тим швидше її вилікують. Перевіряйте ретельно ті зуби, які ви пломбували вже давно або ті, які заховані під коронками.
3
У стоматології застосовують багато методів для лікування гранульом. Найбільш поширеним вважається цистектомія. Це оперативний метод, при якому лікар видаляє гранульому і частина пошкодженого зубного кореня. Цей метод вважається достатньо надійним і ефективним, хоча провести таку операцію під силу далеко не кожному фахівцю.
4
Ви можете попросити, щоб вам лікували гранульому новим методом - за допомогою депофореза. Лікар введе в зубної канал спеціальну речовину і створює якесь депо. Під дією слабкого струму це речовина переміщається, проникає в гранульому, знищуючи мікробів та пошкоджені клітини тканин. Через кілька таких сеансів зуб пломбують, і залишився речовина продовжує своє цілющий вплив.
5
Найпростіший спосіб позбудеться гранульоми зуба - це видалити його і гарненько вичистити ясна. Лікарі так і робили багато років поспіль, а сьогодні застосовують такі методи лікування, які сприяють збереженню зубів.
6
Буває, що на тлі частого прийому ліків або через інфекції з'являються гранульоми в печінці, які проходять самі по собі, коли зникне основне захворювання. Однак до допомоги фахівців звернутися необхідно, в іншому випадку у вас може збільшитися селезінка або виникнуть кровотечі з розширених вен кишечника і шлунку.