Як вивчити таблицю множення швидко. Як на компі написати серце.

Таблицю множення діти вивчають у віці 8-9 років. В цей час досить добре розвинена механічна пам'ять, тому запам'ятовування відбувається методом «зубріння». З віком механічна пам'ять слабшає. Однак є діти, у яких механічна пам'ять слабо розвинена, тому у них можуть виникнути проблеми з вивченням таблиці множення.
Вам знадобиться
  • -картки для запам'ятовування таблиці; -видео, ігри, вірші
Інструкція
1
У дітей з погано розвиненою механічною пам'яттю образна і емоційна, як правило, розвинені краще. Тому запам'ятовування таблиці множення слід будувати на цій основі. Для заучування слід вибрати стійкі асоціації. Кожній цифрі підбирається відповідний образ, а потім чітко встановлюються зв'язки між образом і цифрою, наприклад, цифрі «2» відповідає лебідь. Нехай дитина сама вибере асоціацію, так йому буде набагато простіше. Після чого ви записуєте приклад множення, а дитина придумує відповідний розповідь або історію. Дорослим це здається не дуже зручним, але діти з їх емоційним мисленням легко відтворюють в пам'яті створені образи.
2
Крім того, можна заучувати таблицю множення в ігровій формі. Для цього зробіть картки з прикладами і з відповідями. Виберіть з них 10 штук, множення в яких відбувається на одне число. Розкладіть їх перед дитиною, нехай він знайде відповідності між прикладами і відповідями.
3
Під час ігор, прогулянок приводите приклади використання таблиці множення в житті. Наприклад, запитайте, скільки всього цукерок з'їли троє друзів, якщо кожен з'їв по дві цукерки. Варіантів безліч, головне підключіть свою фантазію. Дітям, схильним до запам'ятовування віршів, можна запропонувати вивчити таблицю множення у віршованій формі. Таким чином, при вирішенні прикладу, у дитини буде виникати асоціація з римованої рядком.
4
Багато педагогів і психологи радять вивчати таблицю множення з кінця. Так відбувається більш якісне заучування множення на 9, на 8, на 7, на 6. А пройшовши половину таблиці, дитині практично не доведеться нічого вивчати. Також в даний час існують спеціальні програми - тренажери для вивчення таблиці множення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/TkrrZ8BSItk
Зверніть увагу
Таблиця множення у віршах. Як вивчити таблицю множення? У деяких дітей виникають складнощі при запам'ятовуванні таблиці множення, у деяких - не виникає. А. Усачов. Таблиця множення у віршах. Що таке Множення? Це розумне додавання. Адже мудріший - помножити раз, Чим складати все цілу годину. 1? 1. Один пінгвін гуляв средь крижин.
Корисна порада
1 крок. Використовуйте гри. Щоб дитина змогла вивчити таблицю множення, його необхідно стимулювати. Можна, звичайно сказати "Вивчиш - щось отримаєш". Також необхідно створити картки з відповідями. Виберіть з усіх карток лише ті, в яких множення відбувається на 3 числа (тобто весь числовий ряд множиться на три числа, повинно вийти 30 карток) .