Як знайти ICQ в комп'ютері.

ICQ - це одна з найстаріших систем обміну повідомленнями в режимі онлайн. Система розроблена ізраїльською компанією Mirabilis, а з 2010 року належить російському інвестиційному фонду Digital Sky Technologies. Передача ICQ-повідомлень відбувається через сервери, розміщені в інтернеті, а клієнтська частина програми встановлюється в комп'ютер або мобільний пристрій користувача.
Інструкція
1
Запустіть стандартний менеджер файлів вашої операційної системи. В ОС Windows це Провідник і відкрити його можна двічі клацнувши по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі або вибравши пункт «Комп'ютер» в головному меню на кнопці «Пуск». По дереву папок перейдіть в каталог Program Files на системному диску комп'ютера - саме в нього за умовчанням встановлюються всі прикладні програми. В цьому каталозі знайдіть папку, назва якої починається з ICQ. Таких Фолдер може бути декілька. Вам потрібен із них, в назві якого після цих трьох букв вказаний номер версії (наприклад, ICQ7.6). Відкрийте цю папку і відшукайте файл з ім'ям ICQ.exe - це і є виконуваний файл програми. Ви можете запустити його подвійним клацанням, перетягнути правою кнопкою миші на робочий стіл або на кнопку «Пуск», щоб створити ярлик, і т.д.
2
Натисніть клавішу win, щоб відкрити головне меню операційної системи. Якщо ви використовуєте версію Windows 7, то в цьому меню є поле з написом «Знайти програми та файли». Введіть в нього icq і система знайде для вас файл з такою назвою. У списку з результатами пошуку ви можете робити з посиланням на цей файл все те ж, що було описано в попередньому кроці - запускати, копіювати і т.д.
3
Клацніть по кнопці «Пуск» і розкрийте розділ «Усі програми» - за умовчанням нові додатки при інсталяції поміщають в нього посилання на запуск програми, її видалення, на інформаційні матеріали, допоміжні файли і т.д. Знайдіть і розкрийте в цьому розділі меню підрозділ з назвою, що починається з ICQ і заканчивающимся зазначенням номера версії (наприклад, ICQ7.6). З поміщеним в цей підрозділ пунктом ICQ можна робити те ж, що і з ярликом програми - запускати, переміщати, копіювати. Якщо клацнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню рядок «Властивості», то в поле «Об'єкт» відкрився вікна можна побачити повну адресу («шлях») розміщення в вашому комп'ютері виконуваного файлу програми.