Як обробити стелю панелями ПВХ. обробив стелю пвх в гаражі.

Стельові панелі ПВХ легко миються і не бояться вологості, вони анітрохи не зміняться навіть у випадку, якщо вас заллють сусіди або протече дах. У той же час виробники пропонують тисячі варіантів забарвлень і видів, тому даний вид обробки дуже популярний. Обробити стелю панелями ПВХ нескладно, досить слідувати нашим радам, і це займе у вас не більше одного дня.
Вам знадобиться
  • - панелі ПВХ;
  • - стартовий і з'єднувальний профіль;
  • - стельовий стієчний профіль;
  • - рейки або направляючий профіль;
  • - внутрішні і зовнішні кути з ПВХ;
  • - перфоратор;
  • - шуруповерт або викрутка;
  • - саморізи, дюбелі, дюбель цвяхи, шурупи;
  • - клей «рідкі цвяхи»;
  • - монтажний ніж, ножиці по металу, ножівка або електролобзик.
Інструкція
1
Розрахуйте кількість необхідних матеріалів. Для цього виміряйте ширину і довжину стелі (якщо ви плануєте закрити всю стелю, можна просто виміряти стіни). З урахуванням ширини і довжини панелей розрахуйте разом з менеджером будівельного магазина необхідну кількість. Крім того, купіть додаткові профілі: стартовий для закривання обрізаних країв, з'єднувальний для з'єднання панелей, внутрішні і зовнішні куточки, плінтус.
2
Огляньте стелю. Якщо він рівний, а приміщення сухе, просто наклейте панелі. Для цього за допомогою клею «рідкі цвяхи» приклейте стартові профілі. Потім відріжте панель потрібної довжини, намажте «рідкими цвяхами» по краях і по центру, заведіть кінець в профіль і притисніть до стелі. Таким же чином оклейте весь стелю.
3
Якщо стеля нерівна, або ви хочете обробляти панелями ПВХ стеля приміщення з підвищеною вологістю, зробіть обрешітку. Для цього візьміть рейку шириною не менше 5 см або спеціальний направляючий профіль. Розмітьте на стінах місця кріплення рейок. При цьому, якщо ви хочете зробити вбудоване освітлення, залиште між стелею і каркасом відстань побільше (не менше 10 см), щоб помістилася проводка. Відстань між профілями має дорівнювати ширині однієї панелі.
4
Відміряйте і розріжте напрямні профілі або рейки на відрізки потрібної довжини. Прикріпіть їх до стін за допомогою дюбель цвяхів або саморезов. Стельовий стієчний профіль також розріжте і кріпіть вертикально до стелі і профілям.
5
Підготуйте панелі ПВХ. Для цього відміряйте необхідну довжину і обріжте ножівкою по металу або електролобзиком. При необхідності зменшіть ширину за допомогою монтажного ножа.
6
Закріпіть профіль внутрішнього кута і почніть з нього установку. Вставте шипом в паз пластикову панель і закріпіть саморізами протилежну сторону. У паз цій панелі вставте наступну і закріпіть іншу сторону саморізами. Таким чином обробіть всю площу стелі.
7
Закрийте всі стики за допомогою додаткових профілів. Намажте клеєм «рідкі цвяхи» плінтуси і приклейте в кутах між стіною і стелею.
Корисна порада
Якщо ви хочете наклеїти панелі, але сумніваєтеся в тому, що вони будуть триматися, спробуйте поекспериментувати на невеликій шматку. Приклейте його в непомітному місці і зачекайте кілька днів. Якщо панель приклеїлася міцно, швидше за все, стеля буде надійним.