Як поставити пам'ять на ноутбук.

Одна з причин повільної роботи мобільного комп'ютера - недостатній обсяг оперативної пам'яті. Якщо ви вирішили замінити старі плати ОЗУ, то навчіться правильно вибирати і встановлювати ці пристрої.
Вам знадобиться
  • - Speccy.
Інструкція
1
Визначте, з яким типом оперативної пам'яті працює ваш ноутбук. Це дуже важливий етап, тому що установка плат невірного типу може призвести до псування системної плати комп'ютера і самих планок ОЗУ. Скачайте програму Speccy і встановіть її. Запустіть цю утиліту і виберіть меню «Оперативна пам'ять».
2
Знайдіть і запам'ятайте тип встановлених планок пам'яті. Зверніть увагу на обсяг використовуваних планок. Пам'ятайте про те, що вам необхідно підключити плати більшого об'єму. Вивчіть вміст меню «Слоти пам'яті». З'ясуйте загальна кількість роз'ємів для підключення планок ОЗУ.
3
Знайдіть пункт «Частота DRAM». У ньому міститься інформація про частоту роботи планок оперативної пам'яті. При покупці нових планок зверніть увагу на цей показник. Він безпосередньо впливає на продуктивність цих пристроїв.
4
Придбайте нові плати оперативної пам'яті потрібного обсягу. Переверніть ноутбук і відкрутіть шуруп, який зміцнює кришку отвору, в якому розташовані встановлені планки пам'яті. Вийміть старі плани. Підключіть одну нову.
5
Увімкніть ноутбук і дочекайтеся завантаження операційної системи. Відкрийте програму Speccy. Переконайтеся в тому, що нова планка ОЗУ працює справно. Вимкніть ноутбук і підключіть ще одну планку. Знову включите мобільний комп'ютер. Перевірте синхронність роботи планок. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Адміністрування». Відкрийте пункт «Засіб перевірки пам'яті Windows».
6
Підтвердіть перезавантаження комп'ютера і дочекайтеся завершення аналізу стабільності роботи планок оперативної пам'яті. Не купуйте плати занадто великого обсягу. Вони можуть бути нерозпізнані системою або працювати не в повну силу. Низька частота шини центрального процесора також може сповільнювати швидкість взаємодії з платами ОЗУ.