Як розігнати ноутбук Samsung.

При розгоні мобільного комп'ютера необхідно бути вкрай акуратним. Невірне зміна параметрів роботи цього пристрій може привести до безповоротної псування певних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - Clock Gen.
Інструкція
1
Почніть з настройки режиму роботи центрального процесора. Зазвичай меню BIOS мобільних комп'ютерів не дозволяє змінювати параметри ЦП, тому скористайтеся програмою Clock Gen. Встановіть цей додаток і запустіть його. Пересуньте повзунок для збільшення частоти шини центрального процесора. Натисніть кнопку Test і переконайтеся в тому, що процесора працює без збоїв.
2
Якщо ви використовуєте версію програми, що дозволяє піднімати напругу, що подається на ЦП, то збільште цей показник на 0.1-0.2 Вольт. Доможіться оптимальної продуктивності процесора.
3
Перезавантажте ноутбук і відкрийте меню BIOS. Перейдіть в меню Advanced Setup і знайдіть параметри роботи оперативної пам'яті. Збільште трохи частоту шини ОЗУ. Цей процес краще виконувати після завершення налаштування режиму роботи процесора.
4
Налаштуйте параметри електроживлення. Операційна система може працювати в режимі економії енергії, щоб продовжити термін експлуатації акумуляторної батареї. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Система і безпека». Відкрийте пункт «Електроживлення». Виберіть використовувані план і натисніть кнопку «Налаштувати додаткові параметри живлення».
5
Знайдіть пункт «Максимальне стан процесора». Встановіть значення 99% при роботі від мережі і акумуляторної батареї. Якщо ви задасте менше значення, то процесор не працюватиме в повну силу. Знайдіть пункт «Параметри охолодження ЦП» і виберіть варіант «Активний режим». Це забезпечить якісне охолодження мобільного комп'ютера.
6
Пам'ятайте про те, що ноутбуки працюють значно швидше при підключенні до електромережі. Використовуйте цю особливість в тих випадках, коли вам потрібно забезпечити максимальну продуктивність мобільного комп'ютера. Перевіряйте температуру процесора і відеокарти, щоб запобігти перегріву цих пристроїв.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GdjhGRH3BIw