Як створити віртуальний диск iso.

Сучасні користувачі воліють зберігати дані з DVD-носіїв у вигляді ISO-образів. Це допомагає не втратити важливі файли і швидко відновити потрібний DVD-диск в разі потреби.
Вам знадобиться
  • - Alcohol Soft.
Інструкція
1
Існує кілька методик створення образу дисків. Багато залежить від того, як ви плануєте використовувати даний образ. Скачайте і встановіть програму Alcohol Soft. Переконайтеся попередньо в тому, що обрана версія утиліти підійде для роботи в середовищі вашої операційної системи. Перезавантажте комп'ютер, щоб утиліта завершила установку компонентів.
2
Відкрийте лоток і вставте в нього DVD-носій. Закрийте DVD-привід і дочекайтеся завершення визначення нового диска. Запустіть програму Alcohol Soft. Відкрийте меню «Створення образу», іконка якого розташована в лівій колонці робочого вікна. Виберіть тип створюваного файлу і натисніть кнопку «Далі». Краще використовувати ISO або MDF формати. Вкажіть DVD-привід, в який ви вставили потрібний диск. Натисніть кнопку «Далі».
3
Виберіть папку, в яку необхідно зберегти отриманий образ диска. Введіть його назву, якщо це потрібно. Натисніть кнопку «Створити» і дочекайтеся завершення процедури. Час, витрачений на цей процес, безпосередньо залежить від можливостей вашого DVD-приводу і швидкості зчитування даних з використовуваного диска.
4
Після завершення створення образу натисніть кнопку «Готово». Назва створеного файлу з'явиться в головному меню програми. Відкрийте пункт «Віртуальні приводи». Введіть кількість віртуальних дисководів, які необхідно створити. Натисніть кнопку ОК і дочекайтеся завершення підготовки нових приводів.
5
Клацніть правою кнопкою миші по найменуванню створеного файлу-образу і виберіть пункт "Змонтувати на пристрій». У розгорнулося меню виберіть будь-який вільний віртуальний привід. Дочекайтеся визначення нового диска. Для зчитування файлів-образів можна використовувати й інші програми, наприклад Daemon Tools. Не змінюйте вміст образу без крайньої необхідності.