Як видалити Mail Агент з комп'ютера. видалити майл агент.

Mail Агент - дуже популярна російська програма для спілкування в інтернеті. Вона дозволяє легко підтримувати зв'язок з друзями, заводити нові знайомства і бути в курсі подій у соціальній мережі «Мій Світ».
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер або ноутбук c операційною системою Windows;
  • - встановлена програма Mail.ru Агент.
Інструкція
1
Щоб видалити Mail Агент з комп'ютера, на якому встановлена операційна система Windows 7 або Vista, натисніть кнопку «Пуск» і запустіть з меню «Панель управління». В «Панелі управління» запустіть «Видалення програми» в розділі «Програми». Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows XP, натисніть кнопку «Пуск» виберіть у меню пункт «Панель управління» і клацніть по ньому мишкою. У вікні «Панель Управління» виберіть категорію «Установка та видалення програм».
2
Після виконання цих операцій ви потрапите у вікно, в якому знаходиться список всіх програм, встановлених на ваш комп'ютер. Знайдіть у списку програму Mail.ru Агент і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У спливаючому віконці клікніть мишкою по пункту «видалити». Почнеться видалення програми.
3
На самому початку видалення з'явиться віконце, в якому ви зможете вибрати, як видалити Mail Агент - зберігши історію на комп'ютері або видаливши її разом з програмою. Якщо ви хочете видалити історію листування разом з програмою, поставте галочку перед питанням і натисніть кнопку "Далі". Якщо ви просто хочете оновити версію вашого Агента, що не видаляючи історію на комп'ютері, просто натисніть кнопку "Далі". Через кілька секунд після продовження з'явиться віконце, яке повідомить вам, що видалення Mail Агента успішно завершено.
Корисна порада
Разом з Mail Агентом на комп'ютер користувача зазвичай встановлюється ще декілька програм: Guard@Mail.Ru - програма, яка захищає настройки браузера від їх зміни іншими програмами. Наприклад, Guard@Mail.Ru видасть віконце попередження при спробі якої небудь програмою змінити головну сторінку вашого браузера. У цьому віконці ви зможете або заблокувати зміни, або подтвердить.Спутник@Mail.Ru - це тулбар для браузера, який надає швидкий доступ до сервісів Mail.ru.AlterGeo Magic Scanner - це програма, що дозволяє Mail Агенту більш точно визначати ваше местоположеніе.Все вищеперелічені програми є автономними і продовжать свою роботу після видалення Mail Агента. Ви можете видалити всі ці програми так само, як Mail Агент.