Як видалити ярлики в розділі "Мій комп'ютер".

На «Робочому столі» розташовуються елементи, які полегшують користувачу доступ до ресурсів комп'ютера. Практично всі вони представлені у вигляді ярликів, самі ж ресурси знаходяться на локальних дисках. Безпосередньо в розділі (папці) «Мій комп'ютер» ярлики видалити неможливо, так як вони там просто не створюються. Система забороняє цю дію. А ось видалити ярлик «Мій комп'ютер» з «Робочого столу» цілком можливо.
Інструкція
1
Видалити ярлик «Мій комп'ютер» можна кількома способами. Підведіть курсор до значка "Мій комп'ютер" і натисніть праву кнопку миші. У випадаючому меню виберіть команду «Видалити». Інший варіант - виділіть значок за допомогою миші та натисніть клавішу Delete на клавіатурі. На запит системи «Ви дійсно хочете видалити значок« Мій комп'ютер »з« Робочого столу »?» Відповідайте ствердно. Ярлик буде видалено.
2
Інший спосіб передбачає виклик компонента «Екран». З його допомогою можна як видалити ярлик «Мій комп'ютер» з «Робочого столу», так і повернути його на колишнє місце. Викликати його можна теж декількома способами. Клікніть в будь-якому вільному від файлів і папок місці «Робочого столу» правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості», натиснувши на нього лівою кнопкою миші.
3
Інший варіант: через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Екран» або виберіть будь-яке із завдань у верхній частині вікна. Якщо ваша «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть значок «Екран» відразу. Для перемикання від одного виду «Панелі управління» до іншого використовуйте відповідний напис у лівій частині вікна.
4
У діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Робочий стіл». У нижній частині вікна натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». В додатково вікні «Елементи Робочого столу» відкрийте вкладку «Загальні». Зніміть маркер з поля навпроти елемента «Мій комп'ютер».
5
Послідовно натисніть на кнопку ОК у вікні «Елементи робочого столу», кнопку «Застосувати» у вікні «Властивості: Екран», щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або значок [x] у правому верхньому кутку вікна. Щоб повернути ярлик «Мій комп'ютер», виконайте ті ж дії, встановивши раніше знятий маркер, і застосуєте настройки.