Як поліпшити свій комп'ютер для ігор. Як улудшіть швидкість комп'ютера.

У наші дні комп'ютер можна вважати потужним і сучасним не більше ніж рік з моменту покупки - настільки швидко змінюються обладнання та технологічні стандарти. Однак можливість так часто апгрейдити систему є далеко не у кожного, тому на допомогу приходять інші методи збільшення продуктивності ПК.
Інструкція
1
Для ігор основну роль грають відеокарта і процесор. Зміна даних комплектуючих на більш досконалі в кілька разів збільшить кількість fps в іграх: при цьому якісний процесор залишається якісним досить довго, в той час як відеокарту варто міняти раз на півроку. При цьому раціонально Не придбавати найдорожчу модель - після 4-5 місяців відкритих продажів її ціна падає приблизно в два рази. Вибір фірми виробника є виключно справою смаку і темою для розмови про конкретні конфігураціях машин.
2
Встановлюйте «геймерські» збірки операційних систем. Справа в тому, що сучасна ОС розрахована на безліч різних застосувань і тому містить в собі масу непотрібних і відверто зайвих внутрішніх процесів. Існує маса спеціальних варіантів Windows, в яких число «зайвих» речей зведено до мінімуму, а швидкодія в цілому покращено в 1,5-2 рази (наприклад мінімальна збірка Windows ХР займає всього 60 мб).
3
Оптимізуйте систему додатковими програмами. Існує ціла маса «прискорювачів» і «оптимізаторів», багато з яких розраховані саме на роботу з іграми. Вони дозволять очистити оперативну пам'ять, звільнити місце на жорсткому диску і в цілому зробити ПК набагато більш продуктивним. Крім того, не забувайте регулярно проводити дефрагментацію жорсткого диска.
4
Комп'ютер можна «розігнати». Збільшуючи подачу струму в центральний процесор і змінюючи деякі інші показники, ви використовуєте стратегічний резерв потужності, закладений розробниками заліза. При цьому ПК стане на порядок сильніше грітися (очевидно, доведеться ставити іншу систему охолодження) і ризикує взагалі вийти з ладу - однак при вдало виконану розгоні продуктивність системи збільшиться на кілька пунктів без всяких витрат з вашого боку. Втім, вдаватися до цього способу варто тільки під керівництвом знає людини.
Корисна порада
На просторах мережі існують цілі портали, присвячені розгону ПК.
Персональний комп'ютер, як і будь-яка інша техніка, з часом старіє. Як правило, це не стільки старіння фізичне, скільки моральне. Постійна поява нового програмного забезпечення, нової бази програм і нових варіантів самих програм вимагає все більш досконалих деталей і налаштувань. На будь-якому комп'ютері не можна працювати постійно. Рано чи пізно вам в руки потрапить такий додаток або доповнення, з яким не можна буде впоратися без спеціальної настройки або конвертера файлів. Є два варіанти - викинути комп'ютер і купити новий або спробувати поліпшити вже наявний.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в мережу інтернет, програмне забезпечення для поліпшення, нові деталі (залежно від обраних вами параметрів поліпшення).
Інструкція
1
Для початку визначтеся з параметрами для поліпшення і зміни. Так для збільшення числа ядер і віртуальної пам'яті потрібно буде придбати додаткову планку пам'яті і постаратися збільшити ОЗУ. Зверніть увагу, щоб планки були однієї компанії-виробника, так як може виникнути питання з сумісністю. Збільшити кількість ядер при цьому можливе тільки шляхом придбання нового многоядерного процесора. Але для цього додатково вам знадобляться кулер для процесора, планки пам'яті і материнська плата.
2
Ви можете збільшити швидкість. Є два варіанти - розігнати комп'ютер або замінити процесор на більш потужний. При цьому варто брати до увагу на те, що при заміні доведеться купувати додаткові деталі. При необхідності поліпшення процесу завантаження програмного продукту варто застосувати дефрагментацію диска, очищення пам'яті від помилок і варто обов'язково прибрати численні програми з режиму автозапуску комп'ютера.
3
Важливим чинником при вирішенні провести оновлення та модифікацію комп'ютера виступає цінове питання. Як правило, при бажанні вибрати найкращу деталь варто звертати увагу не тільки на ціну, але і на характеристики деталі. Так наприклад, при покупці декількох деталей однієї компанії ви отримуєте знижку.
Зверніть увагу
При самостійному проведенні поліпшення параметрів ПК кілька разів перевіряйте все зроблене. Не варто довіряти оновлення і апгрейд сумнівним програмістам. Перевіряйте самі, чи всі деталі при оновленні в сервісному центрі і при заміні були вам повернені. Ніколи не вибирайте для оновлення та покращення ПК те, що вам не знадобиться. Пам'ятайте: ПК - це не розвага.
Корисна порада
Перед початком роботи визначитеся з тим, чого саме ви хочете досягти при зміні параметрів ПК. Варто звернути увагу на вибір програмного забезпечення і деталей комп'ютера. При можливості придбати щось більш потужне і нове подумайте про можливе суміщення їх один з одним. Не варто економити на життєво необхідних для ПК деталях.