Як налаштувати Wi-Fi на ноутбуці Asus. Як налаштувати вай фай.

Розрізняють декілька типів настройки бездротових мереж у ноутбуків. Це може бути підключення до готової точці доступу Wi-Fi або створення власного підключення до іншого комп'ютера або ноутбука.
Інструкція
1
Увімкніть мобільний комп'ютер фірми Asus і дочекайтеся завантаження операційної системи. Перевірте активність бездротового адаптера. Відкрийте диспетчер пристроїв і знайдіть у списку оборудванія потрібний пристрій. Переконайтеся в тому, що для нього встановлені всі необхідні драйвери.
2
Клацніть по знаку бездротових мереж в системному треї і виберіть меню «Центр управління мережами і загальним доступом». У лівій Колок відкрився меню знайдіть пункт «Управління бездротовими мережами» і перейдіть в нього. Натисніть кнопку «Додати». У занедбаному вікні виберіть пункт «Створити профіль мережі вручну».
3
Заповніть відкрилася таблицю. Введіть точну назву точки доступу, до якої ви хочете підключитися. Вкажіть тип безпеки, який використовує обладнання, яке створило бездротову мережу. Виберіть тип шифрування і введіть ключ безпеки (пароль). Встановіть галочку поруч з параметром «Подключаться до цієї мережі автоматично». Натисніть кнопки «Далі» і «Закрити». Дочекайтеся установки зв'язку з обраної бездротовою точкою доступу.
4
Якщо ж ваш мобільний комп'ютер вже підключений до інтернету, і ви хочете з'єднати його з іншим ноутбуком, то знову перейдіть в центр управління мережами і загальним доступом. Відкрийте меню «Управління бездротовими мережами» і натисніть кнопку «Додати». Клацніть по пункту "Створити мережу комп'ютер-комп'ютер».
5
Натисніть кнопку «Далі» і заповніть запропоновану таблицю. Введіть ім'я мережі, виберіть з існуючих варіантів тип безпеки і введіть пароль. Клацніть по пункту "Зберегти параметри цієї мережі», щоб запам'ятати налаштування. Натисніть кнопку «Далі» і закрийте вікно налаштувань.
6
Увімкніть другий мобільний комп'ютер. Виконайте підключення до створеної мережі. Для цього використовуйте метод, описаний в другому і третьому кроках. Відкрийте властивості підключення до інтернету і дозвольте використовувати його пристроям, підключеним до мережі Wi-Fi, активувавши потрібний пункт в меню «Доступ».
Зверніть увагу
Описаний метод актуальний для операційної системи Windows Seven.
Після покупки комп'ютера або переустановлення операційної системи Windows необхідно в першу чергу налаштувати ноутбук, щоб забезпечити собі максимально зручну і ефективну роботу з пристроєм. Конфігурація параметрів ноутбука ASUS виконується за допомогою спеціалізованих драйверів і утиліт настройки.
Інструкція
1
Після установки операційної системи запустите ваш ноутбук ASUS, натиснувши на кнопку включення. Дочекайтеся завантаження операційної системи і встановіть в привід диск з драйверами, який йшов в комплекті з пристроєм.
2
Якщо ви є власником нетбука, в якому відсутня дисковий привід, або ваш носій з драйверами був загублений, перейдіть на офіційний сайт ASUS для завантаження необхідних файлів. Клікніть на розділі «Підтримка» ресурсу. У запропонованому текстовому полі введіть назву моделі ноутбука і дочекайтеся появи результатів пошуку. Скачайте доступні драйвери для вашої версії операційної системи.
3
Після запуску настановних файлів дочекайтеся появи меню, за допомогою якого ви зможете встановити всі потрібні драйвери. Використовуючи інтерфейс встановіть потрібні програми і утиліти для роботи з пристроями комп'ютера. Якщо додатки для настройки ноутбука були викачані з інтернету, по черзі запустіть кожну з них для інсталяції всіх потрібних пакетів.
4
Після установки потрібних файлів перезавантажте комп'ютер. Тепер, щоб активувати додаткові клавіші, які присутні на ноутбуці, а також налаштувати параметри енергозбереження та повідомляти в про стан пристрою, встановіть пакет утиліт ASUS ATK, який також є на диску або доступний для завантаження з офіційного сайту виробника. Як правило, пакет утиліт для роботи з ноутбуком називається ATK Package. Встановіть всі програми з назвою ATK, а потім зробіть інсталяцію програми Wireless Console, відповідальну за видачу повідомлень про функціонування інтерфейсу бездротових мереж.
5
Проведіть установку ASUS Live Frame для налаштування роботи веб-камери і утиліту для управління живленням обладнання Power4Gear. При бажанні ви також можете інсталювати ASUS Splendid та інші програми, доступні в меню сайту або диска.
6
Після установки всього програмного забезпечення знову перезавантажте комп'ютер для застосування змінених параметрів. Налаштування обладнання ноутбука для роботи з операційною системою завершена, і ви можете приступати до повноцінної роботи з пристроєм.