Як очистити клітини.

Робота з таблицями в Microsoft Office Word і Microsoft Office Excel іноді викликає у початківців користувачів труднощі. Складно навчитися користуватися всіма інструментами відразу і вводити текст без помилок. Іноді в осередку вводяться невірні дані. Щоб очистити клітини в таблиці, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Робота з таблицями в документах Microsoft Office Word починається з вкладки «Вставка». Перейдіть на неї і створіть таблицю, використовуючи інструменти з розділу "Таблиця". Ви можете вставити таблицю, задавши потрібну кількість шпальт і рядків за допомогою шаблону або намалювати її самостійно, використовуючи команду «Намалювати таблицю».
2
Коли ваша таблиця створена, стає доступним контекстне меню «Робота з таблицями». Дві вкладки - «Конструктор» і «Макет» допоможуть вам оформити кордони, розташувати текст, встановити розмір осередків та багато іншого. Щоб меню стало доступно, виділіть свою таблицю, натиснувши на значок у вигляді пересічних стрілок в лівому верхньому кутку таблиці або встановіть курсор в будь-який з осередків.
3
Щоб очистити відразу кілька клітин (осередків) в таблиці, виділіть їх, утримуючи ліву кнопку миші. Якщо дані, які ви хочете видалити, знаходяться в несуміжних комірках, при виділенні утримуйте Ctrl. Після того, як виділіть всі потрібні клітини, натисніть клавішу Delete, і осередки очистяться.
4
Щоб видалити дані з одного осередку, встановіть курсор правіше останнього введеного символу або виділіть фрагмент тексту, який необхідно видалити, і натисніть на клавішу Backspase або Delete. Головне, запам'ятайте, що при роботі з текстом в клітці (комірці) фрагмент можна видалити за допомогою будь-якої з названих клавіш, а при роботі з виділеною коміркою - тільки клавішею Delete. Якщо ви натиснете клавішу Backspace, ви не очистите клітини, а видаліть їх.
5
У документах Microsoft Office Excel очистити клітини можна за тим же принципом, але є невелика відмінність. Лист в Excel сам по собі є таблицю. Щоб видалити текст з осередку, виділіть потрібні клітини і натисніть клавішу Delete або Backspase. Щоб прати за знаками, двічі клікніть лівою кнопкою миші в потрібній комірці, встановіть курсор правіше останнього введеного символу і натисніть клавішу Backspace.
6
Якщо ви перете текст в комірці по знаках, а не цілком, пам'ятайте, що клавіша Delete видаляє друковані знаки, розташовані правіше курсору миші, а клавіша Backspace стирає знаки, які розташовані з лівого боку від курсору.