Як відкрити курси з навчання.

Сьогодні курси з навчання будь-якої спеціальності затребувані як ніколи. Однак перед їх відкриттям ви будете повинні тверезо оцінити свої можливості як педагога або керівника і подумати, а чи зможете ви організувати навчальний процес так, щоб ваше підприємство закріпилося на ринку освітніх послуг?
Інструкція
1
Вивчіть ринок освітніх послуг в вашому регіоні і вирішіть, які спеціальності є найбільш затребуваними. Від цього залежить не тільки швидка окупність вашого бізнесу, але і те, яке приміщення вам доведеться орендувати, яке обладнання та витратні матеріали вам будуть потрібні.
2
Вирішіть, на якому вигляді освітніх послуг ви будете спеціалізуватися (стандартні курси профпідготовки, тренінги або монокурси).
3
Розробіть бізнес-план ваших курсів з обов'язковим урахуванням всіх стандартів, представлених в ФЗ «Про освіту».
4
Зареєструйте в податкових органах юридична особа або ІП, отримаєте свідоцтво. Подайте заявку в Росстат і отримаєте коди КВЕД. Відкрийте рахунок у банку.
5
Орендуйте відповідне приміщення. Розрахуйте, яка площа буде необхідна для лекційних та практичних занять. Головне, щоб приміщення знаходилося в досить благополучному районі, а найкраще - на базі вузу або дитячого центру.
6
Закупити або візьміть в оренду обладнання (комп'ютери, проектори, наочні посібники, офісну техніку) і меблі. Придбайте всю необхідну навчальну літературу.
7
Розробіть свій курс або скористайтеся вже наявними програмами. Складіть штатний розклад і приблизний графік занять. Додайте в ЗМІ та інтернеті оголошення про прийом на роботу викладачів. Якщо ви плануєте стягувати плату за свої послуги, вам буде потрібно ліцензія, тому в штаті обов'язково повинні бути співробітники, які мають педагогічну освіту та відповідний досвід роботи.
8
Ви можете і не отримувати ліцензію на надання освітніх послуг якщо ви відкриваєте курси з метою перепідготовки працівників вашої фірми або розвитку дилерської мережі. Але в цьому випадку ви не будете мати права стягувати плату за навчання. А для отримання ліцензії вам знадобляться наступні документи: - установчі документи та статут; - завірені копії паспортів засновників; - свідоцтво про реєстрацію в податкових органах; - коди КВЕД; - довідка про взяття на податковий облік; - список освітніх програм; - відомості про штатний розкладі; - відомості про забезпеченість процесу навчання літературою і матеріально-технічному оснащенні курсів; - відомості про викладачів; - відомості про приміщення.
9
Додайте в ЗМІ оголошення про набір груп слухачів курсів. Замовте в рекламному агентстві зовнішню рекламу, а також візитки, листівки, буклети, якщо це необхідно.