Як приготувати борсуковий жир. приготування борсукових жиру.

Барсучий жир можна віднести до найдавніших лікувальним засобам, яким користувався чоловік для вилікування цілого ряду недуг. Наприклад, його давно і успішно застосовують під час лікування простудних захворювань, туберкульозу, бронхіту, шлункової виразки, рахіту, дистрофії, тромбофлебіту та багатьох інших.
Вам знадобиться
  • - барсучий жир;
  • - молоко;
  • - мед;
  • - шоколад;
  • - ефірне масло розмарину і лаванди , масло жожоба, м'ятна олія.
Інструкція
1
Щоб заготовити барсучий жир, витопите його через два або більше шари марлі, розлийте його по бутлях або банкам зі скла і щільно закупорте поліетиленовими або корковими пробками. Помістіть жир в льох або холодильник. У відповідних умовах він зберігає всі цінні властивості близько двох років.
2
Приготуйте борсуковий жир наступним чином: шматки жиру пропустіть через м'ясорубку і покладіть його в каструлю, яку помістіть в будь-яку зручну ємність з водою (невеликий тазик або миску). Поставте ємність на вогонь, щоб жир топився на водяній бані. Можете топити його і без водяній лазні, але в цьому випадку жир зазвичай небагато підгорає і стає коричневим. Після топления жир обов'язково ставлять в холодне місце, інакше всі його цінні властивості будуть поступово втрачатися.
3
Приготуйте борсуковий жир за рецептом, який рекомендується для курців і людей з легеневими проблемами. Для цього візьміть по 100 г меду рідкого, барсучьего жиру, тертого лимона, включаючи цедру. Якщо ні меду, підійде топлений шоколад. Ретельно все змішайте, поставте в холодильник і вживайте тричі на день після прийому їжі по столовій ложці. Рекомендується запивати цілющу суміш теплим молоком.
4
Додайте в барсучий розтоплений жир коров'яче молоко в рівній з жиром пропорції. Доведіть цю суміш до кипіння, а коли вона трохи охолоне, додайте натуральний мед. Цей рецепт використовується для лікування кишечника і шлунку.
5
Приготуйте домашню мазь з Борсучим жиром, яка відмінно допомагає при лікуванні ревматизму, радикуліту і артритів. В топлений жир (100 г) додайте ефірне масло розмарину і лаванди (по 10 крапель кожного), масло жожоба (30 г) і м'ятна олія (5 крапель). Добре змішайте всі складові і поставте на холод. Змащуйте цією маззю ділянки локалізації болю і забинтовується їх перед сном.
Зверніть увагу
Барсучий жир отримують із залоз борсука, як самця, так і самки. Один середній борсук може дати до 2 кг жиру, залежно від умов проживання тварини. В клітинних умовах з борсука можна отримати вдвічі більше жиру, ніж з дикого тваринного.