Як зайнятися малим бізнесом.

Все мріють займатися улюбленою справою, яка, крім задоволення, буде приносити і відчутний прибуток. Тому вибираючи сферу для заняття малим бізнесом, враховуйте, що високий рівень доходів неможливий без віри в свою справу.
Інструкція
1
Адекватно оцініть свій потенціал як підприємця в обраній вами сфері. Освіта, досвід роботи, фінансові можливості, здібності, інтереси і навіть риси характеру - в бізнесі дрібниць не буває. Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає якихось знань, або вважаєте, що поодинці не впораєтеся з задуманим справою, отримаєте нову спеціальність або знайдіть надійних співробітників, перш ніж відкривати свою справу.
2
Вивчіть обраний вами сегмент ринку з тим, щоб допустити якомога менше помилок при визначенні можливих ризиків, а їх в будь-якій справі чимало. Перш за все, проаналізуйте досвід конкурентів, сформуйте чітке уявлення про цільову аудиторію, розрахуйте, скільки буде потрібно вкласти грошей в ваш проект, який обсяг сторонніх інвестицій (кредити, фонди підтримки підприємців та ін.) Може знадобитися. Складіть бізнес-план.
3
Виберіть назву для свого майбутнього підприємства і розробіть логотип, якщо хочете. При цьому не забудьте, що вам потрібно буде відразу ж відправити заявку в Роспатент на його реєстрацію, щоб потім не платити штрафи за використання найменування сторонньої організації.
4
Зареєструйте в податкових органах ІП (якщо у вас є достатньо коштів для великого статутного капіталу, то і юридична особа). Залежно від того, яку організаційно-правову форму для вашого підприємства ви вибрали, визначте системою оподаткування.
5
Отримайте свідоцтво про реєстрацію та коди статистики, в яких має бути вказаний саме той вид діяльності, яким ви плануєте займатися. Відкрийте рахунок у банку і, якщо вам необхідно, подайте заявку на кредит, отримати який ви зможете тільки при серйозному поручительстві або значному заставі, так що заздалегідь врахуйте це ще на стадії складання бізнес-плану.
6
Орендуйте приміщення, купите обладнання та матеріали, найміть персонал. Укладіть договору на постачання та збут продукції.
7
Отримаєте всі ліцензії та сертифікати на ваші товари або послуги, якщо це необхідно. Тільки після цього ви зможете почати роботу. Крім того, у вас з'явиться можливість розміщувати рекламу своєї продукції в серйозних ЗМІ.