Як вибрати шубу з лисиці.

У російському кліматі шуба з натурального хутра - не розкіш, а життєва необхідність. Якісна шуба з хутра лисиці прослужить вам близько п'яти сезонів, тому поставтеся з усією серйозністю до її вибору. Тим більше, що натуральне хутро - задоволення не з дешевих.
Інструкція
1
По можливості придбайте шубу не на ринку, а в спеціалізованому магазині. Серйозні продавці торгують тільки сертифікованими виробами хорошої якості. Якщо через деякий час ви виявите в шубі прихований дефект, то будете точно знати, куди звертатися. Краще купувати шубку з цілісних лисячих шкурок - вона довше прослужить, і її простіше переробити, якщо знадобиться. Шкурки лисиць (червоної, крестовки, сиводушки, платинової, чорно-бурої, сніжною, беломордий) бувають різних кольорів і відтінків. За красою хутра, якості, довговічності шкури всіх видів лисиць приблизно однакові.
2
При виборі лисячій шубки зверніть увагу на вироблення хутра. Шкурка, вироблена правильно, має бути м'якою і еластичною. Якщо шубка хрумтить, значить, кожевую тканину пересушили, і вона може тріснути. Понюхайте шубу: правильні шкури не пахнуть зовсім або пахнуть приємно.
3
Шкіряна тканина лисячих шкурок залежно від ділянки повинна бути товщиною від 0,25 до 0,75 мм. Кожевую тканину товстих шкурок при виробленні хутра намагаються зменшити шляхом стругання або зрізання. Уважно розгляньте шубу з виворітного боку: підкладка у якісних виробів пришита таким чином, що ви зможете побачити зворотну сторону шкурок. Шкіряна тканина повинна бути без явних пошкоджень, невідь розтягнутої, гладкою і м'якою на дотик. Хутро шкурки, зсередини нагадує наждачний папір, дуже швидко вилізе.
4
Зверніть увагу на шви, якими зшиті між собою лисячі шкури. Чим шов тонше, тим якість хутра вище. Сам хутро лисиці повинен бути високим і пишним, з досить густою подпушью, яка і дає тепло. Спробуйте провести по шубці в напрямку по шерсті вологою рукою - якщо на долоні залишається ворс, значить, пошкоджені цибулини при обробці шкурок.
5
Шкурки лисиці відносяться до довговолосим бурдюки з високими теплозахисними властивостями. Вироби з такого хутра вимагають простих і лаконічних форм без застосування декоративних деталей (манжет, клапанів, хлястиків і пр.). Майте на увазі, що шуби з лисиць рекомендується носити тільки високим і струнким жінкам.