Як відключити мовну панель. Як на робочому столі в значку мови встановити татарську мову.

За допомогою мовної панелі користувач може з легкістю виконувати завдання щодо введення тексту і перемикати розкладку клавіатури. Значок мовної панелі може розташовуватися в будь-якому місці «Робочого столу», часто він виноситься в область повідомлення на «Панелі задач». Якщо у вас немає необхідності в цьому засобі, мовну панель можна приховати або закрити.
Інструкція
1
Якщо ви хочете розмістити мовну панель в області повідомлень на «Панелі задач», підведіть курсор миші до її значку, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Згорнути» або натисніть на кнопку [-], розташовану в правому верхньому куті мовної панелі.
2
Ееслі вам необхідно відключити мовну панель і видалити її з «Робочого столу», клікніть по її значку правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Закрити мовну панель». При такому закритті текстові служби будуть збережені. Те ж саме можна зробити і іншим шляхом.
3
Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Панелі задач». У випадаючому меню виберіть пункт «Панелі інструментів». У розгорнулося підменю зніміть маркер з пункту «Мовна панель», якшо по ньому лівою кнопкою миші. Повернути відображення мовної панелі можна тим же способом.
4
Щоб налаштувати відображення мовної панелі, через меню «Пуск» викличте «Панель управління». В категорії «Дата, час, мова і регіональні стандарти» виберіть значок «Мова і регіональні стандарти». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Мови» і натисніть кнопку «Детальніше».
5
В додатково вікні «Мова і текстові служби» перейдіть на вкладку "Параметри" і натисніть на кнопку «Мовна панель» в розділі "Налаштування" (розташований в нижній частині вікна). У вікні «Параметри мовної панелі» зніміть маркер з полів «Показувати мовну панель на робочому столі» і «Додатковий значок на панелі завдань».
6
Натисніть послідовно кнопку ОК у вікні «Параметри мовної панелі», кнопку «Застосувати» у вікні «Мови та служби текстового вводу» і кнопку «Застосувати» в діалоговому вікні «Мова і регіональні стандарти». Закрийте останнє вікно, натиснувши на кнопку ОК або значок [x] у правому верхньому кутку вікна.