Як придумати оригінальний нік.

Досить багато людей реєструється на інтернет-ресурсах під безликими, повторюваними ніками. Часом здається, що і спілкуватися з власниками таких псевдонімів нудно. Як же придумати нік, що виділяється на тлі цього одноманітності?
Інструкція
1
Візьміть за правило будь придуманий нік перевіряти на пріоритет. Для цього підійде звичайна пошукова система. Для повної впевненості в тому, що ви придумали собі такий нік першими, скористайтеся для пошуку учасників інтернет-ресурсів з аналогічними ніками по черзі декількома пошуковими системами. Псевдоніми, які, як виявилося, хтось встиг придумати до вас, безжально відкидайте, і придумуйте замість них інші.
2
Вигадуйте по можливості ники, що складаються з двох слів. З одним словом важко забезпечити унікальність, а псевдоніми з трьох і більшої кількості слів деякими «двигунами» форумів та інших інтернет-ресурсів не приймаються. А ось придумуючи ім'я для Bluetooth- або WiFi-пристрої, будьте, навпаки, гранично лаконічні. Мало того, що довжина імені такого пристрою обмежена, у тих, хто буде до нього підключатися, цей ідентифікатор, до того ж, може відображатися не повністю. До того ж, стандарт WiFi, на відміну від Bluetooth, не передбачає кириличних імен.
3
До речі, про застосування кирилиці в ніках. Якщо вам доведеться побувати за кордоном, то з таким псевдонімом в тамтешньому інтернет-кафе ви просто не зможете увійти в улюблений форум. Втім, застосування віртуальних клавіатур знімає цю проблему, але вони дуже незручні.
4
Головне психологічне вимога до ніку - нести позитив, асоціюватися з позитивними образами. Ваш псевдонім повинен заздалегідь налаштовувати співрозмовника на спілкування з вами у відповідному ключі. Але цього мало. Крім психологічних, до ніку пред'являються також і естетичні вимоги. Він зобов'язаний бути милозвучною, красивим.
5
Мало кому подобається, коли в його ніку співрозмовники роблять помилки - випадково чи навмисно, а також коли його неправильно схиляють за відмінками. Придумуючи псевдонім, постарайтеся звести ймовірність таких спотворень до нуля.
6
А як бути в тому випадку, якщо ваш нік комусь сподобався і виявився перейнятим? Не засмучуйтеся і не вступайте в конфлікт з «плагіатором». Адже в цьому випадку ви все одно будете першим, хто придумав такий оригінальний псевдонім.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RKIUIcBAJxw
Зверніть увагу
Не використовуйте в ніках назви зареєстрованих товарних знаків. Хоча ймовірність конфлікту мала, вона, все ж, є.
Нік - слово або поєднання символів, що заміняє ім'я при спілкуванні в інтернеті. Нік буде запропоновано знайти для того, щоб зареєструватися в грі, на форумі, на будь-якому іншому ресурсі. У різних ситуаціях можна використовувати різні ники або залишатися «вірним» одному інтернет-імені - це вільний вибір будь-якого користувача.
Перш ніж придумувати нік, необхідно визначитися, з якою метою він буде створений.

«Прохідні» ники

Якщо нік потрібен лише для того, щоб скористатися всіма можливостями якого-небудь інтернет-ресурсу, на якій не передбачається активно спілкуватися з іншими користувачами, нік може бути будь-яким. Єдина вимога до нього - унікальність, тобто на даному ресурсі не повинно бути користувача з таким ім'ям. Якщо обраний нік вільний, про це повідомить програма під час реєстрації і залишиться тільки не забути, яким ім'ям ви користуєтеся на тому чи іншому сайті.

Нікі для спілкування або ігри

Вимог до інтернет-імен для подібних цілей вже більше , адже якщо передбачається спілкування в грі, або на форумі, необхідно подбати про те, щоб іншим користувачам, як мінімум, було зручно до вас звертатися, тому нік повинен бути легким для запам'ятовування і відтворення. Виходячи з цих міркувань, категорично не підійдуть: - набір цифр або безглузде поєднання будь-яких символів; - латинське написання, яке викликає неоднозначне прочитання; - ник, що викликають стійкі негативні асоціації (якщо тільки ви не домагаєтеся саме такого ефекту) .Можно використовувати, хоча й не бажано, поєднання власного імені та його похідних з датою народження, іншими значущими для вас цифрами. Такі ники зроблять вас майже безликим, адже цифри запам'ятовуються не так добре, як імена або значущі слова, і користувачам не так просто буде відрізнити, хто з ними спілкується, Катя2012 або Катя 0507.Нежелательно використовувати і міна, співзвучні з тематикою форуму або гри. Так, на жіночому форумі, присвяченому питанням сім'ї та батьківства, існує незліченна кількість «мам» і «матусь» в різних варіаціях. Чи варто ставати однією з них? Краще взяти яке-небудь не дуже відоме ім'я літературного персонажа, героя фільму або просто легко читається іноземне слово з відповідним значенням, або спробувати «винайти» гарне поєднання звуків, що не має значення, але зручно промовлене. Можна використовувати і російські іменники, створивши нік описового характеру. Важливо тільки, щоб він був незвичайним, добре звучав і по можливості якось відображав ваш характер або роль, яку ви для себе обрали на тому чи іншому ресурсі.

Нікі для роботи

Якщо ви працюєте в інтернеті, то найкращий варіант - використання свого справжнього імені та прізвища при створенні ника. Тут можливі варіанти: - написання імені та прізвища цілком; - використання усіченої форми імені або прізвища (спосіб застосовується, якщо ім'я та прізвище виявляються занадто поширеними); - ник, створений з букв, складів, частин імені та фаміліі.Можно взяти і просто нейтральне поєднання складів і звуків, легко промовлене і запам'ятовується - можливо, воно з часом стане брендом!