Як уберегтися від стресу.

Кожен день людина піддається стресам: як негативним, так і позитивним. Якщо останні стимулюють нервову систему і активізують її, то негативні можуть привести до різних розладів. Існують способи, які дозволяють уникнути стресу або значно знизити його рівень.
Інструкція
1
Нагадуйте собі, що ви вже справлялися зі складними ситуаціями і ця не є винятком. Якщо ви постійно будете пам'ятати про свій позитивний досвід, то вас не покине впевненість в собі. Це допоможе вам менше хвилюватися при виникненні будь-яких неприємних моментів або екстрених випадків.
2
Постарайтеся перемкнути свою увагу на інших людей при виникненні ситуації, яка може викликати стрес. Наприклад, смерть близької людини можна перенести з меншими переживаннями, якщо направити свої емоції в потрібне русло. Утіште родичів загиблого, підтримайте їх, запропонуйте свою допомогу. Тоді сильного стресу і подальшої депресії можна буде уникнути.
3
Виключіть ситуації, здатні спровокувати стрес. Звичайно, життя абсолютно непередбачувана, і не можна з упевненістю сказати, що чекає вас сьогодні. Однак деякі моменти все ж можна передбачити й по можливості усунути їх.
4
Робіть все вчасно. Більшість стресів виникає через брак часу. Якщо ви не будете вибиватися з графіка, то причин для переживань стане значно менше. Не беріть на себе більше, ніж ви можете зробити. Це не тільки є причиною стресів, а й викликає невпевненість в собі, яка тільки погіршує ситуацію.
5
Знайдіть позитивні моменти в стресі. Не буває такого, щоб не було виходу. Подивіться на стан справ з іншого боку, знайдіть щось хороше і акцентуйте свою увагу саме на цьому. Найчастіше це становить велику труднощі особливо для надмірно емоційних людей.
6
Дихайте правильно, коли ви відчуваєте, що «вибуховий» момент вже близько. Зробіть глибокий вдих тривалістю в 4 рахунки, потім видихніть. Повторіть цю вправу 10 разів. Це дозволить вашому організму і нервовій системі налаштуватися на нормальне функціонування.