Як прикрасити валентинку.

Традиційний презент на свято всіх закоханих - паперова валентинка. Невеликий шматочок картону у формі сердечка з обов'язковим визнанням в любові, можна зробити оригінальним і незвичайним, прикрасивши його доступними підручними матеріалами.
Інструкція
1
Прикрасьте листівку бісером Виготовте мініатюрні фігурки з яскраво-червоного або рубінового бісеру - це можуть бути сердечка, квітки, пелюстки, зірочки і т.д. Самі по собі вони будуть виглядати оригінально і цікаво, але якщо ви наклеїти їх на звичайну валентинку з картону, то отримаєте листівку унікальною ручної роботи. Можна використовувати її як закладку - прикріпіть декоративний елемент на блискучу мотузку і перекиньте на згин листівки, закріпивши одним кінцем зверху.
2
Наліпити на полотно сердечка Ви можете взяти готові наклейки у вигляді сердечок або вирізати з червоного паперу деталі, прикріпити їх на клей. Красиво виглядають об'ємні фігурки, тому вибирайте щільні матеріали.
3
Прикрасьте листівку стрічечкою «Запечатайте» своє послання, перетягнувши валентинку із зовнішнього боку тонкої атласною стрічкою рожевого або червоного кольору. Зауважте красивий бантик, фігурно обріжте куточки і закріпіть стрічку за допомогою клею.
4
Обтягніть папір мереживом Надзвичайно ефектно виглядає дрібна мереживна тканина червоного кольору на білому полотні паперу - така валентинка просто «дихає» пристрастю і закликає до дії. Мереживо потрібно добре зафіксувати, тому стежте за тим, щоб тканина не перетягнули і не зморщилася. Приклеїти сітчастий матеріал до паперу можна крапельним нанесенням клею або спеціальним спреєм в аерозольному балончику.
5
Обвяжіте куточки валентинки Якщо ви непогано в'яжете гачком, то використовуйте свої таланти для декоративних цілей - обв'яжіть куточки листівки тонкими контрастними нитками, зробіть матерчату закладку або приклейте пов'язане сердечко в один із зовнішніх куточків листівки.
6
Задекоріруйте валентинку тканиною Витончена драпірування, розташована по куточках листівки, в поєднанні з яскравими деталями, буде надавати вашому подарунку елегантний і аристократичний вид - текстильні валентинки виглядають дуже вишукано.
7
Прикрасьте зовнішню сторону листівки величезним сердечком Наклейте або намалюйте сердечко так, щоб згин валентинки збігся з центральною частиною фігури - тоді на кожній частині листівки буде по половинці червоного серця. Центральну фігурку можна підписати, прикрасити хитромудрим візерунком або монограмою.