Як знайти своє щасливе число.

Зашифровані числові коди, які є об'єктом вивчення нумерології, певним чином впливають на те, що відбувається в житті людей. Вони можуть допомогти вам зберегти здоров'я, розбагатіти або уникнути неприємностей. Розрахуйте своє щасливе число і спробуйте випробувати свою удачу.
Інструкція
1
Складіть таблицю співвідношень цифр і букв алфавіту. Кожному з 9 стовпців з цифрами від 1 до 9 буде відповідати кілька букв. Перший рядок таблиці складатиметься з букв від А до З, друга - починатися з літери І і закінчуватися буквою Р. Цифрі 1 у третьому рядку буде відповідати буква С, цифрі 9 - буква Щ. Буква Я розташовуватиметься в четвертому рядку в 6 стовпці.
2
Напишіть на папері друкованими літерами в різних рядках своє ім'я, по батькові та прізвище. Скориставшись таблицею, проставте під кожною буквою відповідне їй число. Складіть отримані цифри в кожному рядку, щоб отримати 3 двозначних числа. Тепер складіть разом цифри-складові цих чисел. Наприклад, перед вами числа 23, 11 і 35. Значить, вам необхідно скласти цифри таким чином: 2 + 3 + 1 + 1 + 3 + 5. Отримане в нашому прикладі число 15, необхідно привести в остаточний однозначний вигляд, склавши цифри 1 і 5. Таким чином вийде число 6.
3
Обчисліть своє щасливе число гуа, скориставшись ще однією методикою. Складіть 2 останні цифри року вашого народження. При отриманні двозначного числа повторіть додавання ще раз. Для знаходження щасливого числа отримане шляхом додавання однозначне число чоловікам необхідно відняти з 10. Жінки мають додати до обчисленого числу цифру 5. У разі отримання двозначного числа його також необхідно буде привести до однозначного увазі.
4
Визначте, до якої групи людей ви належите: східної чи західної. Число гуа, рівне 1,3,4 або 9 характерно для людей східної групи. Відповідно до даної методики найбільш сприятливими секторами та напрямками для них будуть південь, північ, схід і південний схід. Найменш сприятливі напрямки - захід, північний захід, південний захід і північний схід. У людей західної групи, що мають число гуа, рівне 2,5,6,7 або 8, сприятливими будуть напрямки, що є несприятливими для людей західної групи.
Корисна порада
Розташовуйте вхідні двері і головні кімнати в будинку в сприятливих для вас напрямках, щоб збільшити шанси на успіх у всіх своїх життєвих починаннях. Людям, які мають проблеми зі здоров'ям, рекомендується розмістити в сприятливих зонах ліжко і обідній стіл. Для більш повного тлумачення користуйтеся діаграмами гуа, розробленими для кожного з дев'яти чисел. Вісім секторів, на які ділиться діаграма, відповідають восьми напрямках і відповідають за такі сфери і життєві події, як міцне здоров'я, особисте розвиток, хороші відносини, удача, інциденти, невдача і повна невдача.