Як знімати вії дебондер. Як позбутися запаху лінолеуму.

Нарощені вії роблять ваш погляд завзятим або глибоким, надають особі виразність. Штучні волокна періодично потребують корекції - старі вії потрібно зняти, а нові зафіксувати. Ефективне і безпечне зняття штучних вій неможливе без використання дебондер.
Інструкція
1
Придбайте потрібний засіб. Підбирайте дебондер з щадним складом - так ви зведете до мінімуму негативний вплив на власні вії і шкіру повік. Існують рідкі та гелеві склади, при цьому останні можна використовувати більш економно і вони рідше потрапляють в очі при видаленні штучних вій. Рідкий дебондер має властивість швидко розтікатися, тому користуватися їм можна, вже володіючи певною вправністю.
2
Захистіть ніжну шкіру повік. Так як ви будете знімати вії, які ляжуть на ділянки під очима, то потрібно убезпечити шкіру від подразнень - покладіть під нижні вії розрізаний навпіл ватний диск. Якщо його просто зігнути, то в самий невідповідний момент матеріал розпрямиться і зіпсує всю процедуру. Вата обрана для того, щоб надлишки розчинюючої рідини вбралися і не проникли на поверхню шкіри.
3
Нанесіть дебондер. Візьміть спеціальний пензлик (зазвичай вона йде в комплекті з розчинюючим складом) або чисту ватяну паличку, умочіть в дебондер і нанесіть розчин на вії. Кількість растворяющего речовини контролюйте самі - всі вії повинні добре просочитися. Почекайте деякий час.
4
Зніміть штучні волокна. Акуратно знімайте нарощені вії, злегка потягуючи за пучки або окремі волоски - в цей час дебондер почне діяти і процес піде швидше і легше. Намагайтеся зробити все так, щоб найдрібніші частинки дебондер не потрапили на слизову очей або на шкіру навколо них. Буде ідеально, якщо вам хто-небудь допоможе - так простіше контролювати нанесення складу і знімати вії акуратно, не пошкоджуючи шкіру і не розтягуючи її.
5
Видаліть залишки клею. Спеціальним тоніком змочіть кілька ватних тампонів і обробіть шкіру повік і вії - вам потрібно змити залишки смоляного клею, який фіксував штучні пучки. Видаліть всі сліди клею, інакше вам не уникнути роздратування і появи запалених ділянок.
6
Зробіть прохолодний компрес. Щоб заспокоїти тканини прикладіть до століть два вологих шматочка вати. Через кілька хвилин зніміть вату і змастіть вії касторовою олією, щоб допомогти їм швидше відновити свою структуру.
Штучні вії красиві, але є й зворотна сторона краси - тягар і біль в очах, адже повіку не призначене для додаткового навантаження. У середньому вії приносять красу своєї власниці близько 15 днів, іноді трохи більше, а накладні протримаються не більше 3-5 днів. Але якщо ви вирішили зняти нарощені або накладні вії завчасно, скористайтеся будь-яким зручним для вас способом.
Вам знадобиться
  • дебондер
Інструкція
1
Купуйте спеціальний засіб, який розчиняє клей. Називається воно дебондер, а купити його можете в будь-якому професійному магазині, в якому продаються матеріали для нарощування вій. Накладні вії приклеюються на клей з таким же складом, що й нарощені. Нанесіть невелику кількість крему на підставі століття, де знаходиться лінія клею. Зачекайте кілька хвилин і акуратно відокремте накладні вії від натуральних. Ретельно промийте очі і нанесіть живильний крем на повіки.
2
Для зняття вій можете використовувати і масла: оливкова, соняшникова, реп'яхову або касторову. Добре просочіть вії маслом і почекайте 5 хвилин, потім нанесіть ще трохи олії. Ретельно промийте очі з використанням гелю для вмивання. Якщо клей міцний, то цей спосіб не принесе результату. Але ви можете повторити його кілька разів, поступово масло розмочити клей і вії вийде зняти.
3
Замість масла можете використовувати жирний крем, наприклад дитячий. Нанесіть його на лінію росту вій, бажано це зробити на ніч. А з ранку спробуйте відокремити штучні вії за допомогою пінцета. Відчуття можуть бути злегка хворобливі, але не бійтеся, вирвати свої вії не так просто, тому можете сміливо знімати накладні.
4
Якщо всі ваші зусилля не принесли позитивного результату, зверніться в будь-який салон краси. Майстер зніме вії за символічну плату. Якщо у вас спостерігається запалення слизової оболонки очей, сходіть на прийом до окуліста, вам призначать протизапальні краплі. У деяких людей відбувається алергічна реакція на синтетичні матеріали, від цього і всі проблеми. Не варто терпіти дискомфорт заради краси, тим більше, коли це стосується ще й здоров'я.