Як набрати вагу: рецепти дієтологів.

Складно знайти людину, абсолютно задоволеного своєю фігурою. Більшість незадоволених мріє позбутися зайвої ваги. Але приблизно два відсотки страждає від його дефіциту і хотіли б поправитися. Це - завдання вельми трудноразрешимая. Адже треба не просто набрати вагу, треба щоб в основному з'явилася м'язова тканина, а не жирова.
Інструкція
1
Перш за все, виключіть медичні проблеми. Зайва худоба може бути викликана гормональними збоями, наприклад, порушенням роботи щитовидної залози. Пройдіть медичне обстеження.
2
Харчування має бути дробовим. Їжте невеликими порціями 6-8 разів на день. Це підвищить ефективність роботи печінки і знизить ризик відкладення жирових клітин при збільшенні калорійності вашого раціону.
3
Збільшуйте свою денну норму споживання калорій за рахунок жирної морської риби, жирного сиру, сиру твердих сортів, горіхів і сухофруктів. Уникайте бажання швидко набрати вагу на білому хлібі і кондитерських виробах.
4
Для росту м'язової маси необхідний протеїн. Тому забудьте про вегетаріанство і нізкобелковую дієтах. На 1 кілограм ваги ви повинні щодня споживати 2 грами білка. Це може бути курка, морська риба або пісне м'ясо.
5
Тренуйтеся в тренажерному залі тричі на тиждень від 40 хвилин до години. Більш тривалі або часті заняття приведуть до втоми м'язів. В результаті мускулатура перестане реагувати на навантаження і не буде рости.
6
Щоб домогтися максимального збільшення м'язової маси, пам'ятайте, що м'язи ростуть не під час тренувань, а під час відпочинку. Чим сильніше ви працювали, тим інтенсивніше відновлюється організм. Тренуйтеся з максимальною інтенсивністю і з великими вагами. Обов'язково давайте м'язовим волокнам добре відновитися в перервах.
7
Найбільшого приросту м'язової маси можна домогтися, виконуючи базові вправи з вільним вагою. Вони включають в роботу максимальну кількість груп м'язів. Вашими улюбленими вправами повинні стати жими, тяги і присідання. Опрацювання рельєфу залиште на потім.
8
Якщо після інтенсивного тренування організм не отримає достатньої кількості білка, він забиратиме цей білок з м'язів, щоб відновити енергію. Тому відразу після занять з'їжте порцію морозива або солодкого йогурту.
Зверніть увагу
Жінки не повинні боятися, що від занять зі штангою у них розвинеться зайва мускулатура. Гормональний фон вашого організму не призначений для цього, а професійні культурісткі приймають штучні аналоги чоловічих гормонів, щоб домогтися потрібних результатів.