Як написати коротку автобіографію про себе.

Вимагати від вас короткої розповіді про себе можуть при наймі на службу - компанії, що ведуть активну роботу з кадрами, воліють володіти інформацією про співробітників. Всі відомості, зазначені в автобіографії, обов'язково повинні бути правдивими.
Інструкція
1
Пишіть коротко і по суті. Від вас вимагається короткий переказ свого життя, трудової діяльності, інформації про найближчих родичів, а не роман на кілька аркушів з відступами і просторовими признаннями. Пам'ятайте, вашу автобіографію буде читати ваш новоспечений начальник - саме він визначатиме кваліфікаційний рівень і оцінювати особисті якості. Тому уявіть себе гідно. Оформіть все відповідно до загальноприйнятих стандартів - абзаци, повні найменування, хронологічний порядок.
2
Вкажіть основні відомості про себе. До обов'язкових даними відносяться прізвище, ім'я, по батькові, дата і рік народження, місце, де ви народилися і де тепер проживаєте. Це стандартна інформація, яка не потребує додаткових пояснень.
3
Внесіть дані про своїх батьків. У деяких компаніях цей пункт вважають необов'язковим і не включають його в коротку автобіографію. Для тих анкет, де відомості про батьків необхідно надати, буде досить перерахування імен, дат народження та місця проживання. Ви не зобов'язані надавати інформацію про місце роботи та соціальному становищі - це за бажанням.
4
Опишіть склад сім'ї. У цьому пункті потрібно вказати склад вашої сім'ї - наявність чоловіка (або дружини), кількість дітей, перерахувати найближчих родичів. Основна цінність такої інформації - складання повної картини про ваш соціальному становищі і підтвердження впевненості в тому, що ніхто з близьких вам людей не пов'язаний з конкуруючими підприємствами. Цьому приділяється увага на оборонних заводах і в багатьох великих організаціях, яким не вигідна витік службової інформації.
5
Перерахуйте всі щаблі вашої освіти. Тут необхідно коротко, у вигляді списку перерахувати всі навчальні заклади, в яких ви навчалися, із зазначенням дат і результату навчання (ступінь, наявність диплома з відзнакою і т.д.).
6
Трудова біографія. Дуже коротко ви відзначаєте в яких компаніях працювали, на якій посаді, протягом якого часу. Обов'язково вкажіть особисті досягнення, трудові заслуги - для них немає місця в резюме, але такі відомості допоможуть вам просунутися службовими сходами.