Як налаштувати Asus wlan.

Wi-Fi адаптери використовуються для підключення різних пристроїв до бездротових мереж. Зазвичай це обладнання представлено у вигляді спеціальних плат, що підключаються до USB-портів комп'ютерів або роз'ємів PCI системної плати.
Вам знадобиться
  • - ASUS WLAN Control Center.
Інструкція
1
Для налаштування Wi-Fi адаптерів фірми Asus використовується спеціальна утиліта WLAN Control Center. Придбайте відповідний Wi-Fi адаптер. При виборі цього пристрою зверніть увагу на деякі особливості його роботи. По-перше, з'ясуйте типи радіомереж, які підтримує дане устаткування. По-друге, уточніть можливість створення власної точки доступу, якщо вам необхідна така функція.
2
Підключіть вибраний Wi-Fi адаптер до комп'ютера. Якщо ви використовуєте PCI-пристрій, то попередньо відключіть ПК від мережі змінного струму. Відвідайте сайт http://ru.asus.com/і скачайте звідти програму ASUS WLAN Control Center. Встановіть цей додаток на комп'ютер. Перезавантажте ПК.
3
Запустіть програму і відкрийте вкладку Config. Знайдіть і відкрийте вкладку Soft AP (Режим точки доступу). Клацніть по пункту Soft AP Mode для його активації. Знайдіть в нижній частині робочого вікна список локальних мереж. Виберіть ту з них, для якої потрібно дозволити підключення до інтернету. Перенесіть назву обраної мережі в поле Internet. Поставте галочку поруч з параметром Enable ICS.
4
Натисніть кнопку Apply для збереження параметрів адаптера. Дочекайтеся зміни режиму роботи пристрою. Ваша бездротова точка доступу готова. Налаштуйте параметри безпеки для Wi-Fi мережі. Відкрийте пункт Config і виберіть вкладку Access Control. Введіть в поле Access Control List МАС-адреса адаптера бездротового зв'язку ноутбука. Виберіть параметр Accept. Для перегляду МАС-адреси включіть мобільний комп'ютер, відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати».
5
В відкрилося поле введіть cmd і натисніть клавішу Enter. Наберіть команду ipconfig/all і знайдіть в отриманій таблиці МАС-адресу потрібного адаптера. Додайте аналогічним чином фізичні адреси Wi-Fi адаптерів інших ноутбуків в список дозволених адрес.