Як обнулити лічильник чорнила hp.

Обнулення лічильника чорнила необхідно для подальшого використання перезаправлені картриджів. Для чорнила струменевих картриджів HP існує навіть кілька варіантів виконання даної процедури.
Вам знадобиться
  • - набір для перезаправлення картриджа;
  • - скотч.
Інструкція
1
Придбайте заправний комплект, що підходить до моделі вашого картриджа. Ви можете їх знайти в комп'ютерних магазинах вашого міста, а також у спеціалізованих магазинах і сервісах, які обслуговують копіювальну техніку. Скачайте схему чіпсета вашої моделі картриджа в інтернеті. Зверніть увагу, що запит потрібно виконувати точно за назвою моделі, оскільки навіть для схожих можуть бути використані різні схеми контактів. Схема повинна бути придатна для обнулення.
2
Якщо ви не знаєте, як заправляти струменеві картриджі HP, скачайте докладну інструкцію конкретно по вашій моделі, оскільки ємність може бути абсолютно різною. Використовуйте для заправки спеціальні набори, які підходять саме до вашого друкувального пристрою, ніколи не економте на витратних матеріалах, оскільки це може зіпсувати ваш принтер.
3
Розташуйте картридж на робочій поверхні контактами вгору і друкуючої головкою до себе. Заклейте контакт на картриджі, відзначений в інструкції. Зверніть увагу, що заклеєним повинен бути тільки один з них. Вставте картридж в принтер і дочекайтеся виведення повідомлення про те, що картридж непридатний для друку. Виконайте роздруківку внутрішнього тексту принтера, після чого витягніть картридж.
4
Заклейте другий контакт принтера відповідно вказівкам схеми до вашої моделі. Вставте картридж в принтер, повторіть друк і витягніть його. Відклейте скотч з першого контакту. Вставте його назад в принтер, дочекайтеся його визначення і знову дістаньте з відсіку.
5
Видаліть скотч з усіх контактів, протріть їх безворсовой серветкою, змоченою в медичному спирті. Вставте картридж в принтер, після чого він повинен розпізнатися в системі як заповнений на 100%. Природно, виконуйте перепрограмування картриджа після його заправки.
Зверніть увагу
Сопла струменевих принтерів засихають досить швидко, тому виконуйте друк хоча б однієї сторінки на місяць.
Корисна порада
Не користуйтесь перезаправлені картриджами до закінчення терміну гарантії.