Як відрізнити натуральну дублянки від штучної.

Вирішивши придбати дублянку, ви думаєте про те, як би уникнути помилки і вибрати якісну річ, адже носити її доведеться не один сезон. Сучасні технології виробництва штучних хутр дозволяють створювати вироби, відрізнити які від справжніх може тільки фахівець.
Інструкція
1
Уважно огляньте зрізи шкіри. Найбільш показові шви - саме тут можна краще розгледіти зрізи, які часто «видають» походження дублянки. Якщо ви помітите недостатньо прокрашенние тканини, занадто білий або, навпаки, занадто темний колір шкіри, то це стане приводом для того, щоб засумніватися в якості вироби. Поверхня зрізу не повинна бути занадто рівною - справжню шкіру рідко вдається обрізати ідеально, при цьому її товщина на різних ділянках може бути різною.
2
Проведіть рукою по шкірі. На якісної дублянці залишиться слід після того, як ви проведете по ній пальцями - це «графопішущій» ефект, який вважається найважливішим візуальним показником натуральності матеріалу. З часом слід зникне, і полотно придбає однорідний колір.
3
Висмикніть кілька ворсинок з хутра та підпаліть їх - характерний органічний запах паленої шерсті стане доказом того, що дублянка натуральна.
4
Огляньте шви. У хорошої дублянки вони всі будуть потайними або прихованими - їх прикривають оздоблювальними матеріалами, самою шкірою і т.д. Від того, наскільки акуратно буде зшито виріб, залежить його зносостійкість. Сумнівні виробники, як правило, не витрачають час на те, щоб ретельно обробити і з'єднати деталі.
5
Оцініть стан хутра. Його колір повинен бути однорідним, ворс - рівномірним по довжині і товщині окремих волосків, а хутро має лежати в одному напрямку. Пощупайте хутро руками - натуральний матеріал буде м'яким і приємним на дотик. Потягніть пальцями за ворсинки - вони повинні видирати тільки під певним зусиллям, штучні волокна можуть залишатися у вас в руках цілими пучками.
6
Перевірте наявність довідкової інформації. Ярлики, містять дані про рекомендовані способах чистки, повинні бути акуратно вшиті в шви.
7
Перевірте стан дублянки. Справжня дублянка не має заломів і дуже відновлює зовнішній вигляд після зберігання в складеному стані. Штучні кожухи виглядають пом'ятими і непрезентабельними.
8
принюхався до дублянці. Штучні вироби можуть видавати різкий і неприємний запах, з синтетичною домішкою. Овчина буде ледве вловиме пахнути шерстю та шкірою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7fUvTMM4L-Q
Зверніть увагу
Сьогодні штучні дублянки стають більш популярними завдяки зусиллям «зелених» - захисників природи. Це прекрасний варіант для тих, хто звик до зручної та доступної одязі. Який вибрати фасон? Звернемо увагу на те, що дублянка повинна бути вільною. Пам'ятайте - це верхній одяг, і вона повинна вас зігрівати, але не обтягувати. Рукава повинні бути достатньо широкими.
Корисна порада
Штучні дублянки сьогодні, мабуть, користуються не меншою популярністю, ніж дублянки, зшиті по старинці з природною овчини. Технології створення штучного хутра і штучної шкіри постійно вдосконалюються і дозволяють одержувати дійсно цікаві і в той же час недорогі варіанти. Хороші штучні дублянки можуть навіть перевершувати за якістю дублянки з натуральних матеріалів.