Як оформити фотогазету.

Напевно, кожна людина вважає свій день народження найзначнішим і найкращим святом. А вже якщо це ще й ювілей, іменинник чекає не просто подарунка, а - запам'ятовується сюрпризу. І фотогазета доведеться в цьому випадку дуже до речі.
Інструкція
1
Перш ніж зважитися на створення такої стінгазети з фотографіями, подумайте, чи буде у вас можливість її зробити: доводиться іменинник вам близькою людиною? Якщо ні, швидше за все, вам знадобиться допомога членів його сім'ї - адже у них-то точно знайдуться всі необхідні фото.
2
Потім варто уявити собі, що ви хотіли б бачити у підсумку. Це може бути просто життєвий шлях іменинника-ювіляра, а може бути і оригінальний сюжет. Серед таких сюжетів можна вибрати, наприклад, «Картинну галерею». Що це таке? Про це - трохи пізніше - але врахуйте, що для цього доведеться трохи попрацювати. І пограти в ... шпигунів.
3
Якщо ви вибрали перший варіант, оформлення фотогазети не складе для вас особливих труднощів. Простіше всього звернутися до інтернету, на сайтах якого сьогодні є величезна безліч шаблонів. Вам залишиться лише роздрукувати і наклеїти необхідні фото, підписавши їх віршами з того ж інтернету.
4
А от якщо ви вирішили побачити максимум подиву і захоплення в очах ювіляра, повірте, до фотогазети варто поставитися з усією серйозністю і почати готувати її заздалегідь.
5
Отже - уявіть собі, що ви потрапили в картинну галерею. Неважливо, як вона називається - адже у вас вона буде єдиною і неповторною, бо присвячена одній людині - вашому другові-ювіляру. На стінгазеті - своєрідні картини, а вірніше - фотографії, що дуже нагадують картини відомих художників (між іншим, що зберігаються в найзнаменитіших музеях світу). Тут може бути два варіанти: перший - ви просто роздруковуєте репродукції картин, а замість героїв наклеюєте портрет іменинника.
6
На другому варіанті хотілося б зупинитися докладніше. Звичайно, здійснити його трохи складніше. Але й ефект, повірте, буде більш приголомшливий. Почати потрібно з перегляду каталогів художестввенних музеїв. Наприклад, вам на очі потрапила картина Васнєцова «Три богатирі». Берете фотоапарат і просите двох друзів, знайомих чи просто перехожих як би випадково стати поруч з майбутнім героєм торжества (ви ж пам'ятаєте, що готуватися треба починати заздалегідь?). А тепер непомітно клацаєте їх втрьох. Або ось ще: П.Федотов, «Сніданок аристократа» - йдете з приятелем (він же - майбутній іменинник) на спільний обід або вечерю і (знову-таки намагаючись зробити це непомітно) фотографуєте його за столом. Варіантів картин можна підібрати безліч: «Не чекали» І.Рєпіна і «Заморські гості» Н.Рериха (якщо є можливість сфотографувати його де-небудь на човнику-кораблику), «Король на прогулянці» В.Петрова і «Портрет Миколи II» І.Рєпіна (так-так, ось так от голосно!).
7
Що ж, картини намальовані, тобто - фотографії зроблені і роздруковані. Залишилося розмістити їх на аркуші ватману і підписати назвами картин. І, повірте, при цьому зовсім неважливо, що фото будуть далекі від оригіналу, головне - у вашого друга з'явиться тепер своя власна, персональна картинна галерея, в якій всі картини присвячені йому одному.