Як переїхати жити в Канаду. переїхати в канаду жити.

Канада продовжує залишатися однією з найбільш популярних і привабливих країн для імміграції громадян з усього СНД. Переїхати жити в Канаду і отримати статус постійного резидента можливо по декількох категоріях.
Вам знадобиться
 • - паспорт;
 • - свідоцтво про народження;
 • - диплом про освіту;
 • - документи, що підтверджують досвід роботи;
 • - результати іспиту з англійської або французької мови;
 • - фінансові документи (виписка з банку, документи про наявність нерухомості тощо.)
 • - медичний висновок.
Інструкція
1
Програма професійної імміграції "Кваліфікований спеціаліст» - найпоширеніша. Вона дозволяє кваліфікованим працівникам отримати статус резидента Канади при наявності професії, яка затребувана в країні. Список таких професій ви знайдете на офіційному сайті Посольства Канади. Для імміграції за цією програмою здайте іспит на знання однієї з офіційних мов країни - англійської чи французької. Заповніть імміграційну анкету і наберіть необхідну кількість балів. Бали нараховуються за багатьма параметрами: освіта, вік, професія, дані членів сім'ї та т.д.
2
Сімейна програма - для тих, у кого члени сім'ї є громадянами або резидентами Канади. Оформіть офіційне запрошення від родичів, заручитеся їх бажанням підтримувати вас фінансово на території країни.
3
Бізнес-імміграція можлива для тих фахівців, хто вже веде власний бізнес, а також має постійний фінансовий дохід (фахівці, що працюють на запрошення, інвестори, підприємці). Підготуйте фінансові документи, що підтверджують ваш дохід. Проконсультуйтеся з юристом, в яку сферу вам найкраще вкласти гроші в Канаді, якщо ви - інвестор.
4
Провінційні програми (імміграція в певні провінції) мають деякі відмінності за кількістю необхідних балів, наприклад, щоб в'їхати в провінцію Манітоба вам необхідно набрати 55 балів, в Онтаріо - 65. А для імміграції під франкомовну частину Канади, провінцію Квебек, вам достатньо володіти тільки французькою мовою. З'ясуйте, чи відповідаєте ви вимогам програми цих або інших провінцій.
5
Після того як ви вибрали відповідну категорію, заповніть анкети і підготуйте необхідні документи. Тепер всі документи вам необхідно здати в Посольство Канади. На офіційному сайті Посольства ви можете знайти інформацію щодо правильного заповнення анкет і калькуляції балів, а також перелік необхідних документів.
6
Після запрошення на інтерв'ю, очікувати якого вам доведеться не більше одного року, вам потрібно буде пройти медичний огляд стану вашого здоров'я та членів сім'ї. Цей процес займе ще кілька місяців.
Корисна порада
Незважаючи на відносну ясність критеріїв і доступність необхідної інформації, пройти самостійно всі етапи імміграційної процедури досить непросто. При виникненні запитань зверніться до кваліфікованих фахівців.
У багатьох росіян періодично виникають думки про еміграцію. Однією з кращих країн для цієї мети можна вважати Канаду - вона проводить активну міграційну політику, запрошуючи до себе іноземних фахівців. Також плюс Канади - це англійська мова як державна, що спрощує адаптацію для тих, у кого є хоча б базові знання. Як же переїхати в Канаду ?
Вам знадобиться
 • - медична довідка;
 • - закордонний паспорт;
 • - довідка про несудимість;
 • - квитанція про сплату мита.
Інструкція
1
Дізнайтеся, яким чином краще іммігрувати в Канаду в вашої професійної та особистої ситуації. Якщо один з членів вашої сім'ї вже живе в Канаді і має громадянство або постійний вид на проживання, ви можете іммігрувати за сімейною програмі. У ній можуть брати участь подружжя, діти, брати, сестри, племінники і внуки жителів Канади. За програмою залучення фахівців в Канаду можуть потрапити психологи, кухарі, науковці, економісти і ряд інших професійних категорій. Бізнес-імміграція - це хороший варіант для тих, кт хоче почати в Канаді середній або великий бізнес. Також є спеціальна програма еміграції в провінцію Квебек, але вона стосується передусім людей, що говорять по-французьки.
2
Вибравши для себе програму еміграції, почніть підготовку документів. Скачайте на спеціальному сайті, присвяченому імміграції в Канаду , план подачі заявки та необхідні формуляри. Це можна зробити за посиланням http://www.cic.gc.ca/francais/immigrer/qualifie/demande-comment.asp Ці матеріали доступні лише англійською та французькою мовами. Заповніть всі запропоновані формуляри. Відповідайте на питання чесно, інакше ви ризикуєте отримати відмову у запиті дозволу на проживання. Оплатіть вартість розгляду вашого досьє по доданим до нього реквізитами. Отримайте медичну довідку про стан здоров'я та документ, що підтверджує відсутність судимості, а потім переведіть ці документи на англійську або французьку мову і завірте переклад нотаріально.
3
Зібравши всі необхідні документи, відправте ваш запит за наступною адресою CTD-Sydney CP 12000 Sydney (Nouvelle-? Cosse) B1P 7C2 Canada. Дочекайтеся відповіді, позитивного чи негативного, за Вашим запитом.
Корисна порада
Існує також можливість емігрувати в Канаду як біженець. Однак громадянину Російської Федерації зробити це дуже складно. Необхідні реальні підтвердження того, що проживання в Росії небезпечно для подає заявку по причині дій державних органів.