Як переключити тональний набір на імпульсний.

У звичайних міських телефонах існує два види набір номера: так званий імпульсний, відомий ще з часів дискових телефонів, і тональний. В даний час прийнято вважати, що імпульсний набір (коли кількість імпульсів, переривань відповідає тій чи іншій набраної цифрі номера) - це пережиток минулого. Зараз все частіше використовується тональний набір (при якому номер набирається за допомогою спеціальних тональних посилок). Однак досить часто телефонні станції не підтримують тоновий набір.
Інструкція
1
Деякі моделі телефонів від початку не підтримують режим тонального набору. Наприклад, дискові телефонні апарати створені тільки для імпульсного набору номера. Якщо у вас подібний апарат, можете сміливо користуватися його функціями.
2
Практично на всіх сучасних телефонних апаратах присутній перемикач режиму набір номера. Зазвичай він представляє пересувається перемикач-повзунок. Також на ньому завжди присутній перемикач "Pulse/Tone", що відповідає імпульсному і тональному режимам. Переведіть перемикач в положення "Pulse". Отже, ваш телефон змінив режим набору номера.
3
Якщо даний перемикач у вашої моделі телефону відсутній, то аналогічну функцію перемикання режимів виконає клавіша «*» («зірочка»), присутня на цифровій клавіатурі вашого телефонного апарату. Повторне натискання поверне телефон в колишній режим набору номера.Іногда після зміни режиму потрібно опустити трубку на важіль і знову підняти її. Тобто, під час розмови перевести апарат з режиму на інший практично неможливо на деяких моделях телефонів.
4
Якщо у вас DECT телефон (тобто, телефон, який має бездротову радіо-трубку), то настройки режимів набори номера містяться в налаштуваннях «бази», до якої «прив'язана» трубка. Доступ до налаштувань можливий безпосередньо з трубки телефонного апарату, або з кнопок управління на «базі».
5
Прочитайте інструкцію до вашого телефону. Вона обов'язково міститиме інформацію про налаштування апарату, включаючи переклад в тональний, або імпульсний режим набору номера. Також ви можете знайти інструкцію на сайті виробника або сайтах, створених для допомоги користувачам.