Як перемолоти зерно. пристрій мукомолкі.

Люди мололи хліб ще в доісторичні часи. Сьогодні старі млини закинуті або перетворені в музеї, а зерно переробляють в сучасних елеваторах. Але якщо вам захотілося приготувати вдома ароматний хліб або зварити каву, то можна перемолоти зерно і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Придбайте мукомолкі. Це машина, яка перемелює зерно в домашніх умови. Працює вона від електричного приводу. Усередині мукомолкі два кам'яних жорна, які перетирають зерно на борошно. Не можна молоти в мукомолкі насіння, горіхи та інші зерна, що містять багато олії.
2
перемолу зерно в домашній млині. Бувають ручні та електричні млини. У елетріческіх зерно перемелюється швидше, але якщо вам потрібно невелику кількість борошна - до 1-2 кг, то ручного млина вистачить.
3
Зробіть помел зерна в м'ясорубці з дрібними гратами. Такий спосіб хороший для пророщеного зерна або для отримання висівок, тому в результаті помелу в м'ясорубці борошно і зернова оболонка змішуються в однорідну масу.
4
Скористайтеся дерев'яним молотком і щільним пластиковим пакетом. Насипте зерна в пакет, щільно зав'яжіть його, прослідкуйте, щоб в пакеті не було зайвого повітря. Постукайте з силою молотком по пакету кілька хвилин. Таким способом можна скористатися, якщо вам знадобилося перемолоти зерно в похідних умовах, де кухонних комбайнів і кофемолок немає і в помині.
5
перемолу зерно блендером. Але блендер не можна використовувати довго в робочому режимі, тому багато борошна таким способом ви не отримаєте.
6
Придбайте кавомолку. Якщо кавомолка перемелює зерно ножами, то крім кави, в ній луше нічого не молоти, інакше вона швидко вийде з ладу. А в кавомолці з жорнами можна переробляти різну крупу: гречку, пшеницю, рис та інші.
7
Скористайтеся млинами на елеваторах. Молоти 2-3 кг зерна на промисловій млині ніхто не погодиться. Але якщо вам потрібно перемолоти великий обсяг зернової продукції - це найоптимальніший спосіб.
8
Скористайтеся ступкою і товкачем. Це, мабуть, самий древній спосіб перемелювання зерна в домашніх умовах. Це трудомісткий спосіб, що вимагає часу і терпіння. Він добре підходить для кавових зерен або спецій.