Як збільшити фото в "Фотошопі" без втрати якості. збільшити картинку в фотошопі без втрати якості.

Збільшення фотографії - непроста процедура навіть для досвідчених дизайнерів. Багато років працюють з різними графічними редакторами. Для цих цілей навіть спеціально розроблені окремі утиліти і фільтри, однак, до кожної картинки повинен бути індивідуальний підхід.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Визначте приблизно в процентному вираженні необхідне збільшення фотографії. Якщо вона кольорова - не рекомендується збільшувати її розмір більш, ніж на 10-15 відсотків. Не можна сказати однозначно, оскільки кожне зображення - індивідуальний випадок. Тут потрібно враховувати не тільки вихідний розмір, а й формат, і якість файлу. Наприклад, чіткий чорно-білий jpeg цілком реально збільшити навіть на 50%, а ось кольорове зображення, в якому міститься мало пікселів на дюйм, навряд чи варто збільшувати взагалі. Також важливий фактор - утримання картинки. Якщо вона характеризується наявністю дрібних деталей, то багаторазове збільшення не рекомендується.
2
Відредагуйте зображення перед зміною його розміру. Видаліть всі наявні дефекти за допомогою спеціальних інструментів на панелі ліворуч, оскільки після збільшення зображення вплив їх на зображення буде сильно помітно. Для зручності наблизьте зображення за допомогою навігатора в меню «Вікна». Домігшись бажаного результату, зробіть копію даного файлу, зберігши його.
3
Змініть розмір зображення, для цього виберіть відповідний пункт в меню редагування і вкажіть потрібне збільшення. Найкраще в даному випадку скористатися бикубической гладкою пропорцією. Задайте якість зображення від 150 і вище, якщо воно призначене для фотодруку.
4
Перегляньте результат, якщо потрібно, підмалюйте лінії в тих місцях, де їх не вистачає. Наведіть різкість таким чином, щоб якість зображення не впадало в очі. Поекспериментуйте з параметрами яскравості-контрастності, тут для кожного зображення можна знайти підхід при наявності бажання. Якщо вам доведеться редагувати зображення таким чином, збільште його спочатку на 2% більше, ніж необхідно, відредагуйте, а потім зменшіть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7j1hpSiV634
Корисна порада
Перед використанням спеціальних програм для збільшення фотографій спробуйте виконати дану операцію вручну.
Необхідність збільшувати фотографії в кілька разів без погіршення якості - це сірі будні будь-якого рекламного агентства або поліграфічної фірми. Тому і способи вже відпрацьовані, вам же залишається тільки скористатися їхнім досвідом. Головне розуміти, що збільшення фотографії - це як розтягування тканини, і без дефектів обійтися не вдасться.
Інструкція
1
Фотографію потрібно підготувати до збільшення. Будь-які малопомітні дефекти, засвети, шуми або артефакти після зміни розміру будуть дуже помітні. Якщо ви вже знайомі з графічними редакторами та обсяги майбутньої роботи невеликі, можна впоратися і вручну. Але можна скористатися і тими інструментами, якими користуються 95% професіоналів. В першу чергу мова йде про набір плагінів для фотошопа (Photoshop) Topaz Photoshop Bundle 2010. Це набір фільтрів, які готують фотографії до широкоформатного друку, роблячи все за вас. Вони використовують інтелектуальне редагування і легко справляються навіть з важкими завданнями: прибирають шуми, артефакти, додають різкість і чіткість. Користуватися ними зможуть навіть починаючі користувачі.
2
Так само просто, за допомогою доповнення до фотошопу, можна і збільшити зображення. Плагін називається PhotoZoom Pro. Втім, це не зовсім плагін - це самостійна програма, яка може працювати і без встановленого Photoshop'а. Саме їй користується більшість професійних редакторів і саме з її допомогою (при хороших исходниках) можна збільшити фотографію до розмірів бігборду без помітного погіршення якості .Втім, PhotoZoom не єдина призначена для цього програма, є й аналогічні, наприклад ImageReady або інші, ще більш прості редактори.
3
Якщо у вас немає ні фотошопа, ні фотозума, ні бажання їх придбати, то скористайтеся методом десяти відсотків. Це перевірений спосіб збільшення зображення, який можна використовувати для всіх типів редакторів. Принцип простий: збільшуйте зображення невеликими кроками в 10% до тих пір, поки не досягнете потрібного результату. Це, більш довгий шлях, але результат його виправдовує.