Як видалити запах після пожежі. позбавитися від запаху гару після пожежі.

Невеликий пожежа у вашій квартирі, можливо, не заподіє вам фізичної шкоди, але залишить надовго пам'ять про себе у вигляді гару і запаху диму. Після локалізації вогнища загоряння залишається їдкий запах, який досить складно вивести. Існує кілька перевірених методів, які вам допоможуть впоратися з даною проблемою.
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт або оцет,
  • - махрові рушники або простирадла,
  • - зерна кави,
  • - іонізатор повітря.
Інструкція
1
В даній ситуації провітрювання допомагає в більшості випадків, однак тут є істотний недолік - це тривалість здійснення цієї процедури. Тому негайно приступайте до генерального прибирання, поки запах не встиг глибоко вбратися в усі поверхні. Винесіть всі вцілілі речі і позбудьтеся від тих предметів, які можуть бути вогнищем неприємного запаху.
2
Уцілілі штори, постільна білизна і килими піддайте ретельної пранні з тривалим провітрюванням на свіжому повітрі або віддайте в хімчистку, там точно приведуть ваші речі в повний порядок. Перевірте справність вентиляції, якщо тяга слабка, тоді займіться першим ділом усуненням неполадки. Завдяки хорошій вентиляції запах гару після пожежі випарується швидше. Частіше провітрюйте кімнати або включите кондиціонер.
3
Якщо загоряння було не дуже сильним, тоді можна зробити косметичний ремонт, щоб позбутися запаху диму і гару. Після сильної пожежі, якщо стіни придбали чорний колір - доведеться очистити кімнату аж до бетонної коробки, видаливши зі стін шпалери і глибоко зачистивши їх. Викинете плінтуса і, якщо є, гипсокартоновиє перегородки.
4
Ретельно помийте стеля та двері з додаванням у воду оцтової кислоти або нашатирного спирту. За допомогою даного розчину ви зможете не тільки відмити гар і кіптява, а й усунути неприємний запах, яким встигла просочитися вся квартира. Дістатися до важкодоступних місцях і полегшити процес прибирання вам допоможе чудовий пристрій - пароочиститель.
5
Після генерального прибирання візьміть кілька махрових рушників або простирадлом, змочіть і розвісьте на міжкімнатних дверях і в кімнатах. Волога тканина вбере в себе всі неприємні запахи, тому варто скористатися даними ефективним методом. Після того як рушники висохнуть, змочіть їх знову і повісьте.
6
Покладіть в тарілки зерна обсмаженої кави і розставте по кімнатах. При можливості користуйтеся іонізатором повітря, який здатний поглинати і нейтралізувати всі неприємні запахи, в тому числі і після пожежі.
Кожна людина оточений різними запахами , одні приємні, але інші можуть викликати не тільки огиду, але і бути шкідливі для організму, як, наприклад, їдкий запах після пожежі . В цьому випадку просте провітрювання приміщення навряд чи допоможе впоратися з цим завданням. Для усунення неприємного запаху можна спробувати кілька різних методів.
Інструкція
1
Спробуйте усунути запах після пожежі при допомозі поглинання його спеціальними гранульованими або порошковими дезодорантами. Придбати їх ви зможете в спеціалізованому магазині. Принцип дії такого виду дезодоранту простий. Абсорбуючі речовини, які входять до складу подібних засобів, досить ефективно усувають різні види запахів. Єдина умова - добре провітрювати приміщення. Пам'ятайте: поширення запаху залежить від циркуляції повітря, освітлення, вологості і температури.
2
Озонування повітря. Даний метод підходить для усунення абсолютно всіх запахів. Принцип дії полягає у взаємодії озону з існуючими в кімнаті сторонніми сполукам, розкладанні їх на кисень, вуглекислий газ і воду. Така процедура абсолютно нешкідлива для людини. Застосувати дану процедуру ви зможете за допомогою спеціального повітряочищувача, що має дану функцію. Не пошкодуйте і придбайте його, так як він ще не раз стане в нагоді вам в побуті. Озон ефективно усуває різні запахи, розкладаючи токсичні речовини не безпечні з'єднання.
3
Якщо під рукою у вас немає жодного із сучасних засобів для усунення запахів, дійте самостійно. Негайно розкрийте всі вікна, створивши таким чином протяг. Повітря не повинен застоюватися в одному приміщенні. Намочіть простирадла прохолодною водою і розвісьте їх на вікнах. Протріть меблі та підлога чистою водою, а одяг вивісите на вулицю провітрюватися. М'які меблі обробіть вологою щіткою з додаванням кондиціонера або спеціального засобу. У таз, відра та інші ємності налийте прохолодної води і розставте їх по всьому приміщенню. Ні в якому разі не використовуйте звичайні дезодоранти для повітря при боротьбі з запахом гару. Таким чином ви тільки погіршить ситуацію.