Як включити інфрачервоний порт.

Інфрачервоний порт служить для передачі даних між пристроями. Широке застосування даний модуль знайшов серед мобільних пристроїв. Довгий час ця функція була популярною у їх власників, поки на заміну не прийшов більш зручний спосіб передачі інформації - блютус.
Вам знадобиться
  • - пристрій з інфрачервоним портом.
Інструкція
1
Відкрийте меню вашого мобільного пристрою. Зайдіть в параметри зв'язку та активуйте включений режим для інфрачервоного порту. Зверніть увагу, що розташування меню даної функції повністю залежить від налаштувань вашого телефону.
2
Якщо ви збираєтеся часто використовувати її в будь-яких цілях, зробіть для неї кнопку швидкого доступу, щоб кожен раз не заходити в різні меню вашого телефону в пошуках включення інфрачервоного порту. Зверніть увагу, що в деяких телефонах, наприклад, в старих моделях Sony Ericsson, функція доступна при натисканні меню «Актив».
3
Для того щоб передати дані по інфрачервоному порту між пристроями, виконайте їх пару, попередньо активувавши функцію в обох. Піднесіть їх якомога ближче один до одного, бажано на відстань не більше 1-2 сантиметрів, при цьому переконаєтеся, що між ними немає ніяких предметів, що заважають передачі даних.
4
Знайдіть потрібний файл і в контекстному меню виберіть пункт «Відправити по інфрачервоному порту». Дочекайтеся закінчення передачі, це може зайняти тривалий час, особливо якщо пару відбувається між моделями телефонів різних виробників. Також це можливо в разі підключення телефону до інфрачервоного порту комп'ютера.
5
Якщо ви хочете включити інфрачервоний порт в своєму комп'ютері, встановіть на пристрій передачі даних відповідні драйвера, в які найчастіше і входять програми, що включають його. Якщо таких у вас немає, спробуйте активувати порт з відповідного меню на панелі управління вашим комп'ютером. Якщо модуль інфрачервоного порту інтегрований у вашу материнську плату, драйвера можуть встановлюватися з одного і того ж диска. Вставте його в дисковод і через майстер підключення обладнання вкажіть шлях до нього. Виберіть інсталяцію пристрою і перезавантажте комп'ютер.
Корисна порада
Використовуйте блютус-з'єднання для більш зручної передачі даних.
Інфрачервоний порт дозволяє створити між ПК та іншим пристроєм (оснащеним ИК- порт ом) бездротове стійке з'єднання. Наприклад, можна під'єднати принтер, сканер, мобільний телефон або кишеньковий комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ІЧ-портом;
  • - пристрої, оснащені ІК-портом.
Інструкція
1
Підключіть інфрачервоний порт до комп'ютера, щоб для зв'язку між комп'ютером та іншою технікою. Є три способи підключити інфрачервоний порт : через USB-роз'єм, на роз'єм материнської плати або через СОМ- порт . Виберіть для себе відповідний варіант. ИК- порт и, що з'єднуються через СОМ і USB, досить прості в підключенні і налаштуванні, а от з порт ом, підключеним до материнської плати, доведеться повозитися.
2
Усуньте можливі перешкоди, щоб забезпечити нормальне використання ИК- порт а. По перше, значною перешкодою для його роботи може стати світло прямих сонячних променів, а також ламп денного світла. Під час роботи ІК-пристроїв краще вимкнути таку лампу. По друге, якщо поряд з вашим робочим столом, де ви плануєте працювати з ИК- порт ом, є телевізор, обладнаний пультом дистанційного управління, його краще вимкнути. Також приберіть всі сторонні інфрачервоні передавачі із зони дії порт а.
3
Підключіть інфрачервоний порт до гнізда COM- порт а. Запам'ятайте номер цього COM- порт а - він може вам згодиться далі при роботі з ИК- порт ом. Якщо ви підключаєте інфрачервоний порт до гнізда материнської плати, зніміть кришку корпусу системного блоку, ознайомтеся з описом материнської плати. Далі вставте коннектор і підключіть ИК- порт .
4
Використовуйте ИК- порт для з'єднання з мобільним телефоном, ноутбуком або кишеньковим комп'ютером. Для цього включіть його на комп'ютері і на устрої і почніть передачу даних. Також за допомогою ИК- порт а можна здійснити синхронізацію інформації. Крім того, він використовується для роздруківки документа, якщо ваш принтер теж оснащений інфрачервоним порт ом. Використовувати ИК- порт можна для перетворення мобільного телефону в модем і виходу в інтернет. Встановіть спеціальне програмне забезпечення на кишеньковий комп'ютер і користуватися інфрачервоним порт ом можна як пультом дистанційного керування.