Як вибирати натуральний шовк.

Натуральний шовк був відкритий близько 5 тисяч років тому в Китаї. І сьогодні цей матеріал не просто не втратив своєї актуальності, він по колишньому дуже високо цінується і є улюбленою тканиною величезного числа людей.
Інструкція
1
Вирішивши відправитися за покупкою шовку, візьміть з собою запальничку. Акуратно підпаліть кілька ниточок з обраної вами тканини і уб'ю ж понюхайте їх. Натуральний шовк буде видавати запах паленого рогу або вовни. Спраглі грудочку легко розітріть в пальцях як звичайний вуглинку.
2
Прикладіть до щоки обраний шовковий шарфик або будь-яке інше білизна. Натуральний шовк миттєво набуває температуру тіла. Тому ви не повинні випробувати ніякого дискомфорту, провівши по ніжній шкірі тканиною.
3
Зберіть тканину невеликими складочками, міцно стисніть в кулаці і оцініть результат через кілька секунд. Справа в тому, що білизна та речі, виготовлені з натурального шовку, мнуть набагато менше, ніж з штучного.
4
Якщо все ще сумніваєтеся в досконалої покупці, поставте хімічний експеримент. Однак пам'ятайте, що цей метод досить копіткий. Вам буде потрібно зробити суміш з 16 г сульфату міді, 10 г гліцерину, 150 мл води і дрібки каустичної соди. У цьому складі нитки натурального шовку повністю розчиняться.
5
Поперіть тільки куплене білизна з шовкового атласу, і воно стане неймовірно м'яким і ніжним. Крім атласу, з натурального шовку виготовляють крепдешин. Цей матеріал дає деяку еластичність вздовж і по діагоналі. Так само можна зустріти білизна з мокрого шовку. Це найніжніша тканина з матовим відтінком.
Корисна порада
Натуральний шовк володіє великою кількістю корисних властивостей. Зокрема, він покращує кровообіг, допомагає при ревматизмі та артриті, болях в суглобах і запобігає пролежні. Крім того, шовк вбирає близько 30 відсотків вологи щодо своєї ваги і залишається сухим і приємним на дотик.
Люди полюбили шовк ще до нашої ери, після того, як в Китаї був відкритий секрет його виробництва. На відміну від середньовіччя, коли шовк овое білизна було доступно тільки вищої знаті, в 21 столітті придбати його можна в будь-якому текстильному салоні. Але як відрізнити шовк овую тканину від підробки?
Інструкція
1
Цей матеріал цінний тим, що не вважається продуктом ні тварини, ні рослинного походження. Сировиною для тканини є тутового шовк опряд, який виробляє міцну шовк овую нитка. Визначити її можна декількома способами: на око, на дотик і навіть по запаху.Не купуйте шовк на ринку, навіть якщо він знаходиться не в Росії, а в азіатській країні. Швидше за все, ціна на цей матеріал буде заманливо нижче, ніж в магазині, але в цьому випадку краще звернути увагу не на вартість, а на якість матеріалу. Цілком ймовірно, що під виглядом справжнього шовк а вам спробують продати штучну тканину.
2
Справжня шовк овая тканина прекрасно драпірується, має високу міцність, гипоаллергенна. Хоча шовк дуже любить міль, пилові кліщі на ньому не з'являються. Шовкова тканина ніколи не скочується і довговічна, якщо дотримуватися правильний догляд (режим прання і сушіння шовк ових виробів). На відміну від штучних матеріалів-підробок, шовк непідвладний статичної електрики.
3
Подивіться матеріал під кутом на сонці. Справжній шовк при природному освітленні «грає» всіма кольорами веселки. Підробка під сонячними променями буде просто давати рівний блиск. Уважно вивчіть тканину з близької відстані. Незважаючи на властиву цьому матеріалу гладкість і ніжність, справжня шовк овая тканина не ідеально рівна. На її поверхні можна побачити не завжди щільно і рівно прилеглі один до одного нитки.
4
Натуральний шовк пахне, а підробка або не має запаху, або вбирає навколишні аромати. Не соромтеся понюхати тканину, перш ніж купити, адже вас цікавить якісна покупка, а не ігри в обман. Якщо матеріал підпалити, нитка не плавиться, а перетворюється на попіл. Палаючий шовк пахне запахами природного походження, а не паленої пластмасою.