Як вибрати стаціонарний медіаплеєр.

Сьогодні такі оптичні носії, як CD, DVD або Blu-Ray поступово втрачають свою актуальність. На перше місце виходять стаціонарні медіаплеєри. Такі пристрої оснащені власним жорстким диском, приводом Blu-Ray, різними дротяними і бездротовими інтерфейсами. За допомогою медіаплеєра ви зможете відтворювати будь-який контент, в тому числі і фотографії. Проте вибрати по-справжньому якісний і надійний медіаплеєр вельми складно. Перед покупкою необхідно ознайомитися з основними параметрами пристрою.
Інструкція
1
Одна з найголовніших характеристик медіаплеєра - це спосіб зберігання інформації. Основна перевага медіаплеєра з вбудованим жорстким диском - це можливість зберігання всього контенту (музики, відео, фотографій) в одному місці. У більшості сучасних моделей використовуються 3,5-дюймові жорсткі диски, обсяг таких пристроїв досягає 3Тб. Однак в магазинах ви можете знайти і більш компактні плеєри, що використовують жорсткі диски формфактору 2,5-дюйма. Чим більше буде обсяг пристрою, тим вища його ціна. Деякі моделі використовують зовнішні HDD-накопичувачі, що дозволяє покупцеві самостійно вибрати обсяг устройства.Бездісковие медіаплеєри відрізняються набагато меншими габаритами. Такі пристрої відтворюють контент з карт пам'яті, флешок, смартфонів або USB-накопичувачів. Тому при покупці такого пристрою слід звернути увагу на наявність декількох слотів для карт пам'яті різних форматів і USB-портів. Деякі моделі мають функцію підключення до зовнішніх пристроїв по бездротовому інтерфейсу.
2
Після цього зверніть увагу на формати, які може відтворити пристрій. Чим їх більше, тим краще. Крім того рекомендується вибирати пристрій з підтримкою Full HD, такий контент отримує все більшого поширення. Бажано, щоб пристрій підтримувало наступні формати відео: FLV, Xvid, DivX HD, MPEG-1, MOV, AVI, RMVB, MKV, H.264, AVC HD, DivX, VC-1, TS, WMV9, MPEG-2, MPEG- 4, M2TS, M2T, TP. В список відтворюваних музичних і графічних форматів повинні входити наступні: MP3, WMA, WAB, PCM, AC3, OGG, LPCM, FLAC, AAC, M4A, MKA, AIFF, AIF і BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF. Також не зайвою буде підтримка багатоканального звуку і субтитрів.
3
Медиаплеер повинен бути обладнаний усіма необхідними роз'ємами для підключення монітора, телевізора, проектора, акустичної системи. В цьому випадку необхідно керуватися набором вже наявного у вас обладнання.
4
Важлива особливість будь-якого медіаплеєра - це можливість виходу в інтернет або підключення до локальної мережі. Дана функція реалізується за допомогою звичайного адаптера. Підключивши пристрій до локальної мережі, ви зможете відтворювати будь-який контент, збережений на вашому комп'ютері. Можливість виходу в інтернет, дозволить вам відтворювати інформацію з різноманітних сервісів та соціальних мереж (наприклад, YouTube або «ВКонтакте»). Також деякі сучасні моделі оснащені вбудованими клієнтами для роботи з торрентами.
5
Інтерфейс пристрою повинен бути простим і зручним у використанні. З цією метою деякі моделі оснащуються зовнішнім екраном, на який виводиться вся необхідна інформація.
Зверніть увагу
HD медіаплеєр можна підключати до будь-якого телевізора, будь він ламповим, ЖК, плазмовою панеллю або проектором. Зчитувати ж інформацію HD медіаплеєр може з будь-якого цифрового пристрою, який вміє зберігати цю інформацію - флешки, карти пам'яті, фото-, відеокамери, вінчестери.
Корисна порада
З розвитком медіа технологій, кількість плеєрів, що володіють можливістю відтворювати медіа файли (відео, аудіо, фото і т.д.) з будь-яких цифрових носіїв (флешки, карти пам'яті, HDD і т.д.), збільшується з кожним днем. І визначитися на якій конкретній моделі зупинити свій вибір не так вже й легко.