Як відновити cd rom.

З часом будь CD-ROM може почати працювати зі збоями. Справа в тому, що в процесі тривалого використання приводу засмічується лазерна головка, і він перестає «бачити» багато диски. Крім того, диски, на яких є найменші пошкодження, відкрити часто неможливо. У цьому випадку виникає необхідність відновлення нормальної роботи оптичного приводу.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - очищуючий комплект (очищуючий диск, серветки та спеціальне чистячий засіб).
Інструкція
1
Для відновлення приводу вам доведеться придбати спеціальний очищуючий комплект. Звичайно, це додаткові витрати. Але, по перше, такий комплект коштує значно дешевше нового приводу, а по-друге, його можна використовувати неодноразово.
2
Придбати комплект для чистки приводу можна в будь-якому комп'ютерному магазині. У набір, як правило, входить безпосередньо очищуючий диск, серветки та спеціальне чистячий засіб. Після придбання набору подивіться, чи немає там інструкції. Якщо є, то уважно її вивчіть. У ній можуть бути додаткові рекомендації щодо застосування миючого диска. Якщо інструкції немає, нічого страшного. Принцип роботи всіх чистячих дисків практично однаковий.
3
Першим ділом відкрийте засіб для чищення. Нанесіть краплю чистячої рідини на диск, після чого візьміть серветку і розітріть рідину по всій його поверхні. Після цього вставте носій інформації в привід комп'ютера. В основному, такі диски мають функцію автозапуску, тобто чистка повинна початися автоматично. Все, що вам потрібно - це дочекатися завершення операції.
4
Також на таких дисках є програми, які тестують CD-ROM після операції очищення. Активувати програму не потрібно. Вона почне роботу відразу після того, як привід буде очищений. По завершенні всіх операцій має з'явитися повідомлення із звітом про очищення вашого CD-ROM.
5
Якщо після того як ви вставили диск в привід, очищення не розпочинається, вам слід зайти в «Мій комп'ютер» і включити автозапуск диска. В основному, автоматична очищаються не запускається на носіях, у яких перед початком операції в меню можна задати додаткові параметри, наприклад, встановити глибоке очищення або стандартну. У цьому випадку потрібно вибрати всі необхідні параметри і почати процес очищення вже за допомогою меню диска. Такі DVD більш функціональні, але коштують, як правило, трохи дорожче стандартних.