Як закодувати домофон.

Домофони сьогодні отримали дуже широке поширення. Практично кожна під'їзна двері оснащується цим пристроєм, який обмежує доступ сторонніх осіб. Код замка рекомендується міняти кожні 3-6 місяців, щоб підтримувати високий рівень захисту.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - перекодіровочний ключ.
Інструкція
1
Відкрийте двері і зніміть задню панель запірного пристрою. При цьому не потрібно виймати з дверей весь замок. Щоб дістатися до кодіровочних пластин, відкрутіть чотири болта, що фіксують задню кришку замка.
2
Уважно огляньте кодіровочние пластини, які трохи виступають з корпусу замку. Кожна платина має зріз. Зрізи на кнопках, які входять в комбінацію коду, направлені всередину корпусу пристрою. Зрізи на інших пластинах спрямовані назовні.
3
Вийміть пластини, які входять в поточну комбінацію коду і переверніть їх. Встановіть пластини так, щоб зрізи були спрямовані назовні.
4
Оберіть бажаний код. Вийміть пластини, які відповідають йому.
5
Переверніть пластини так, щоб зрізи дивилися всередину пристрою.
6
Вставте в замок перевернуті пластини.
7
За допомогою гвинтів закріпіть захисну кришку.
8
Залежно від моделі для зміни коду може знадобитися замінити цілий блок.
9
Також існують замки, які передбачають перекодування, але вимагають наявності спеціального перекодіровочного ключа. Його необхідно вставити в отвір, який знаходиться на торці замку, потім повернути проти годинникової стрілки. Потім ключ слід прибрати із замку і вставити «новий». Коли ви почуєте клацання, замок перекодируется.
Зверніть увагу
Перш ніж приступати до перекодировке, ознайомтеся з інструкцією по експлуатації. Не всі замки можна перекодувати. Крім того, деякі види кодових домофонів вимагають зміни спеціального блоку для перекодування.
Корисна порада
Для відкриття замку ви можете використовувати будь-яку комбінацію з тих цифр, які ви обрали. Наприклад, це цифри «7», «8» і «5». Код може бути таким: «785», «875», «587» і т.д.