Як переважити двері холодильника Індезіт. переустановка дверей на холодильниках.

Двері холодильників «Індезіт» зазвичай навішуються з правого боку. Якщо планування кімнати не дозволяє відкривати двері при правій навішуванні, її необхідно переважити. Практично кожен сучасний виробник, випусковий холодильники, дозволяє зробити це.
Вам знадобиться
  • - викрутки (звичайна і фігурна).
Інструкція
1
Переконайтеся, що двері вашого холодильника можна переставити. Огляньте холодильник. Ви повинні виявити пластикові заглушки, які призначені для кріплення ручки, а також поворотних петель, розташованих на двері. На корпусі холодильника також повинні бути кріплення.
2
Вимкніть холодильник від харчування, щоб убезпечити себе від удару електрострумом.
3
Звільніть холодильник від всіх продуктів і зніміть полички.
4
Зніміть ручку дверцят.
5
Зніміть заглушки з двері, використовуючи плоску викрутку.
6
Відверніть кріплення з боку холодильника, притримуючи його дверцята.
7
Акуратно зніміть дверцята холодильника.
8
Відверніть від дверцят поворотні петлі. З протилежного боку двері зніміть заглушки отворів для петель.
9
Прикрутите петлі на протилежній стороні дверцят, дзеркально попереднього положенню.
10
Знайдіть заглушки під поворотні петлі на лівій стороні корпусу холодильника. Вийміть їх, потім переставте в отвори з правого боку, які використовувалися раніше.
11
Приставте дверцята до холодильника, прикрутите петлі. Відрегулюйте їх, якщо це необхідно.
Зверніть увагу
Для переважування дверей деяких моделей холодильників «Індезіт» потрібні додаткові деталі. Наприклад, іноді потрібні інші петлі. Вони йдуть в комплекті з приладом. Перед тим як приступати до перевстановлення, звіртеся з інструкцією по експлуатації холодильника і переконайтеся в наявності таких деталей.
Корисна порада
Деякі моделі холодильників після переважування вимагають переустановлення датчика відкриття дверцят. Це зазначено в інструкції по експлуатації. Для переустановки датчика є спеціальні монтажні отвори, виконані з протилежного боку.
Буває, що двері в квартирі навешена так, що при відкриванні загороджує собою вікно, а ви з незадоволенням розглядаєте глуху стіну. Природно, набагато краще буде, якщо при відкритій двері ви побачите вікно. Втім, є й інші випадки, коли доцільно переважити двері таким чином, щоб вона відкривалася не всередину, а назовні.
Вам знадобиться
  • Викрутки, ніж, металева лінійка, стамеска, киянка, молоток з тонким бойком, рубанок, тонкі дротяні цвяхи, столярний клей, шпаклівка для деревини
Інструкція
1
Для переважування двері вам буде потрібно перемістити пластину фіксатора засувки, виготовити нові гнізда для петель в коробці і в самій двері , а також закласти старі гнізда. Якщо ви маєте намір змінити напрямок відкривання двері , то вам буде потрібно перенести дверний упор, а то і переставити ручки. Не виключено, що двері доведеться перефарбувати.
2
Зніміть двері з петель. Для цього відкрийте її і вставте знизу клини. Виверніть з нижньої петлі шурупи. Потім виконайте те ж саме з верхньої петлею, залишивши один шуруп. Вам потрібно помічник, який буде притримувати двері, поки ви будете витягувати останній шуруп. Акуратно витягніть петлі з гнізд. Старі гнізда можна закрити.
3
Тепер поставте двері на удаваний брус і закріпіть її. Намітьте на торці положення петель ножем по металевій лінійці. На лицьовій стороні двері намітьте глибину нових гнізд. Проробіть пропили поперек торця до необхідної глибини.
4
За допомогою стамески виріжте нове гніздо. Прикладіть петлю до місця майбутнього кріплення і відзначте її положення. Частину гнізда закрийте шматочком дерева. Змастіть клеєм дерев'яну пластину і вставте в гніздо. Прибийте пластину тонкими цвяхами. Дайте клею час на висихання, після чого острогайте ділянку і встановіть петлі.
5
Дверну засувку поверніть так, щоб скіс припав на пластину фіксатора. Зміцніть двері на бруску. Дверні ручки і накладку на лицьовій частині доведеться зняти. Засувку вийміть з отвору і розгорніть на 180 градусів. Вставте засувку в отвір і приробити накладку шурупами. Тепер можна змонтувати дверні ручки.
6
З дверної коробки від'єднайте пластину фіксатора і виріжте пластину з дерева за розмірами отвору. Пластину приклейте на місце, а коли клей висохне, зазори зашпатлюйте. Нерівності зріжте за допомогою стамески і рубанка.
7
Встановіть двері вертикально, щоб п'ятковий брус розташовувався під прямим кутом до дверної коробки. Закріпіть двері клинами. Розмітьте місця для петель на дверній коробці. По лініях розмітки проведіть ножем і виберіть паз, після чого виріжте гніздо.
8
Навісьте двері, закрийте її і зробіть позначку на лицьовій стороні в тому місці, де буде знаходитися засувка. Прикладіть по мітках пластину фіксатора і обведіть її ножем по контуру. Дрилем, а потім стамескою виконайте отвори для язичка. Виріжте гніздо для пластини фіксатора і прикріпіть її за місцем за допомогою шурупів.
9
Упор для двері відірвіть стамескою, закрийте двері і намітьте нове положення для упору на дверній коробці. Прихопіть упор на новому місці, встановіть його за рівнем і прибийте остаточно в усіх місцях.