Як навчитися стригти волосся.

Безсумнівно, походи в перукарні не тільки віднімають велику кількість часу і вивуджують деяку суму з гаманця (часом значну), а й часто ламають всі плани на день. На допомогу можуть прийти практичні поради - як навчитися стригти волосся самостійно.
Вам знадобиться
  • - ножиці
  • - машинка для стрижки волосся
  • - фен
  • - набір гребінців
  • - пульверизатори та розбризкувачі
Інструкція
1
Під час останнього свого візиту в перукарню придивіться за послідовністю дій майстра, подивіться і запам'ятайте, які при цьому використовуються інструменти, як працюють ножицями або машинкою.
2
Краще скористатися керівництвом або радами, даними в професійних журналах, присвячених перукарського мистецтва. Придбайте парочку подібних видань і все спробуйте.
3
Щоб відчути себе якщо не професіоналом, то хоча б посереднім фахівцем, придбайте гарні інструменти для роботи. Перед тим, як навчитися стригти волосся, не зайвим буде розібратися з фарбами для волосся і технологією їх застосування. Теж буде корисно.
4
Для того, щоб навчитися стригти самому, потрібна обов'язкова практика, тому переконайте своїх домашніх, що процес досить простий, ви розібралися в ньому у всіх тонкощах. Нехай вони довірять вам свою голову - експериментувати обов'язково треба. Якщо чоловік постійно носить коротке волосся або взагалі стрижеться наголо - це ще краще. При необхідності його постригти, спочатку можна спробувати кілька сучасних чоловічих стрижок - все одно з першого разу нічого не вийде. Потім вже сміливо знімайте з машинки насадку - і стригите його наголо.
5
Поговоріть з подругами - нехай вони дозволяють вам підрівнювати їх волосся або підстригати посічені кінчики.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LXduQzGJby4
Зверніть увагу
При стрижці ліву руку використовують для натягування пасом, пасмо, яку належить стригти, зазвичай тримають між середнім і вказівними пальцями. Гребінець в ході роботи постійно переміщається з однієї руки в іншу.
Корисна порада
Коли ви розчісуєте волосся, то помічаєте, що вони в своїй більшості стеляться по поверхні, захищаючи голову. Тільки у володарів жорстких і надмірно кучерявого волосся вони стирчать, створюючи некерований обсяг. І для того щоб навчитися стригти, необхідно правильно розчісувати волосся, відокремлювати їх на пасма, захоплювати (брати) в пальці для подальшого зрізу.