Як провести новорічні свята.

Тривалий відпочинок може виявитися насиченим і цікавим, а може лише додати втоми і викликати розчарування - все залежить від того, наскільки ретельно ви все продумали і підготуєте. Розподіліть час, підрахуйте витрати і дійте.
Інструкція
1
Відпочивайте активно. Зимова пора - рай для любителів гірськолижних видів спорту, катань на ковзанці, з крижаної гірки і т.д. Зимовий відпочинок цілком доступний - ви можете відправитися на довколишній курорт, зібравши галасливу компанію однодумців. Немає нічого краще, ніж кілька днів, проведених на свіжому повітрі, в русі та в суспільстві близьких друзів. Якщо виїхати не вдалося, то вирушайте на міський каток - там ви завжди розважитеся, познайомитеся з новими людьми і придбаєте досвід катання.
2
Вирушайте в теплі країни. Любителям поніжитися на сонечку і зануритися в освіжаючі хвилі морського прибою туристичні компанії пропонують кілька популярних турів - жаркі країни зустрінуть вас теплом і дозволять провести пару тижнів, забувши про всі проблеми і неприємності. Вибирайте відпочинок відповідно до своїх вподобань - сім'ям з дітьми будуть цікаві курорти тихі, молодь зацікавиться наявністю дискотек і галасливих розваг і т.д.
3
Проведіть час із сім'єю. Новорічні та різдвяні свята - гарний привід побути з близькими і рідними людьми, які часто відчувають брак уваги через стрімке ритму сучасного життя. Зберіть будинки всіх родичів в новорічну ніч, на Різдво вирушайте в гості до бабусь і дідусів, а старий Новий рік проведіть з друзями - поспілкуєтесь, повеселитесь, отримаєте масу позитивних емоцій.
4
Відвідайте культурні заходи. Міські адміністрації та культурні центри зазвичай пропонують жителям захоплюючу програму в новорічні свята - від дитячих ранків та вистав до народних гулянь в парках, на центральних площах. Дізнайтеся заздалегідь, які постановки йдуть в театрі, чи очікуються кінопрем'єри та забронюйте квитки. На канікулах ви може відвідати місця, в яких давно планували побувати, але все не вистачало часу - планетарій, океанаріум, дельфінарій, циркове шоу і пр. Пару вечорів можна присвятити походам в ресторан або нічний клуб - захоплюючі вечірні програми, виступи співаків та танцювальних колективів , розслаблена атмосфера допоможуть вам відпочити і добре повеселитися.