Як зіграти Діда Мороза.

Напередодні новорічних свят кожен малюк мріє зустрітися з «справжнім» Дідом Морозом, який спеціально прийде його привітати і обов'язково подарує бажану іграшку. Створити для дитини казкову атмосферу можна самостійно, попросивши тата, дідуся або друга сім'ї зіграти роль доброго Діда Мороза.
Інструкція
1
Отже, якщо ви самі вирішили порадувати малюка спілкуванням з дідусем-чарівником, слід заздалегідь підготуватися, так би мовити, вжитися в образ. Постарайтеся самі повірити, що ви і є насправді Дід Мороз, діти - натури дуже уважні і вразливі, навіть найменші з них легко вловлюють фальш і нещирість.
2
Часто тата чи дідуся видають очі: діти ловлять погляд Діда Мороза і відразу впізнають у ньому близької людини. Так що якщо вас чекає зустріч з дорослими дітками (старше чотирьох років), обов'язково слід врахувати цей момент. В якості маскування відмінно підійдуть густі брови і борода, можна одягнути і окуляри - Дідусь адже вже старенький.
3
Зверніть увагу на руки - ця частина тіла теж дуже легко впізнавана, особливо, якщо на безіменному пальці красується обручка або ж на шкірі є помітні шрами або татуювання. Просто залишайтеся в гостях у рукавицях.
4
Попрацюйте над майбутньою промовою: це допоможе не тільки краще вжитися в роль, але і дозволить потренуватися над зміною голосу. Пам'ятайте, експромт в цьому випадку може виявитися повним провалом. Краще, якщо критичну оцінку вам дадуть з боку.
5
Дуже добре, якщо Дідусь Мороз почне своє вітання у віршованій формі. Не варто заучувати свою роль на зубок або користуватися шпаргалкою, але орієнтуватися в «темі» все-таки слід. Також пам'ятайте, що в костюмі Діда Мороза буде досить жарко, і заздалегідь приготовлений текст зможе позбавити вас від багатьох проблем.
6
Ні в якому разі не приходьте в гості у своїх домашніх тапочках або черевиках, інакше затія з Дідусем Морозом може відразу ж провалитися. Більшість дітей на диво дуже уважно ставляться до взуття. Якщо немає можливості роздобути десь валянки, просто надіньте імпровізовані чохли на звичну взуття, які підходять до костюма. З цієї ж самої причини від Діда Мороза не повинно пахнути татовій туалетною водою або лосьйоном для гоління.
7
Роль Діда Мороза буде тим переконливіше, якщо перед його приходом тато демонстративно покине приміщення. Чим старше діти, тим більш правдоподібною повинна бути версія його відходу. Наприклад, тато міг забути хлопавки в машині, і відправився за ними в гараж.
8
Чудово, якщо майбутній Дід Мороз поповнить свій словниковий запас якимись незвичайними, давньоруськими словами, фразами з чарівних казок. Розмовляти з дітьми потрібно на звичному для них мовою, але в той же час, вкраплюючи дивовижні для них слова. Так образ буде виглядати більш завершеним і правдоподібним.