Як встановити локальну мережу між XP і XP.

При налаштуванні локальної мережі між двома комп'ютерами необхідно правильно задати параметри мережевих карт і вибрати параметри безпеки. Це полегшить подальшу роботу всередині мережі.
Вам знадобиться
  • - кручена пара;
  • - адміністративні права.
Інструкція
1
Оберіть спосіб з'єднання двох комп'ютерів в єдину мережу. Найпростіший і дешевий варіант - використовувати виту пару. Придбайте мережевий кабель і підключіть його до мережевих адаптерів обох комп'ютерів. Включіть ці пристрої і почекайте, поки завершиться автоматичне визначення нової мережі.
2
Задайте постійні IP-адреси для використовуваних мережевих карт. Це дозволить швидко знайти потрібний комп'ютер усередині мережі. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Мережеві підключення». Знайдіть іконку потрібної мережевої карти і перейдіть до її властивостям. Виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP». Натисніть кнопку «Властивості».
3
Виділіть параметр «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть в перше поле відкрився меню значення статичного IP-адреси для даної мережевої карти. Збережіть зміни, натиснувши кнопку «Застосувати». Виконайте аналогічний алгоритм для настройки мережевого адаптера іншого комп'ютера. Змініть останній сегмент IP-адреси.
4
Тепер налаштуйте параметри загального доступу для кожного комп'ютера. Вимкніть брандмауер Windows. Це дозволить вам полегшити настройку ПК. Даний метод не рекомендований для використання активним користувачам інтернету. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Виконати».
5
В з'явилося поле введіть Firewall.cpl і натисніть клавішу Enter. Перейдіть до вкладки «Загальне» відкрився меню. Встановіть галочку поруч з параметром «Вимкнути (не рекомендується)». Натисніть кнопку OK, щоб зберегти зміни.
6
Вимкніть додаткову програму-фаєрволл, якщо така встановлена на комп'ютері. Перевірте налаштування мережевого екрану вашого антивіруса. Додайте вашу внутрішню локальну мережу в винятку, щоб дозволити безперешкодно обмінюватися інформацією між комп'ютерами. Виконайте дії можна другого комп'ютера.