Як скласти дитячу казку.

Кому з дітей не подобається слухати або читати казки? Не дивно, що в усі віки твори цього жанру складалися в значних кількостях. Ви теж при бажанні можете скласти казку для власних дітей.
Інструкція
1
Завжди починайте твір будь-якої казки з придумування героїв. Дайте їм оригінальні імена. Наділіть кожного з них характером, захопленнями, професією, нарешті, віком, зростом і вагою. Вирішіть, яку хто з них носить одяг, в якому житлі проживає.
2
У реальному житті практично у кожної людини є улюблені вирази, які він часто повторює. Для героїв казки також придумайте такі вирази - їх образи будуть повніше. Також намалюйте кожного з героїв.
3
Отже жителі казкового світу готові, залишилося придумати для них сам світ. Це може бути невелике містечко, село, а може бути і ціла країна. Герої казки можуть жити в наші дні, а можуть і в минулому або майбутньому. При бажанні наділіть казковий світ властивостями, які відсутні у реального (можливість телепортації, тварини, які розмовляють подібно людям, або літаючі, подібно птахам, і т.п.), але знайте міру.
4
Поділіть героїв на позитивних і негативних. Подумайте, хто з них може з ким дружити, а у кого з ким можуть бути конфлікти, і на якому грунті. Пам'ятайте, що по ходу сюжету деякі негативні герої можуть ставати позитивними, але не навпаки (останнє при творі казок практикується дуже рідко).
5
Ось тепер, коли підготовка до твору закінчена, можна приступити і до складання сюжету самої казки. Якщо хочете, складіть казку з двадцяти глав, а при бажанні зробіть її зовсім невеликий, помещающейся на двох-трьох сторінках. Головне, щоб в кінці дії добро обов'язково перемогло зло.
6
Використовуючи створені раніше малюнки персонажів, ілюструє казку. Тепер намальовані вами персонажі повинні органічно вписуватися в загальні сюжети кожної з ілюстрацій.
7
Настав час красиво оформити твір. Наберіть текст на комп'ютері, відскануйте ілюстрації. Придумайте для казки обкладинку. Складіть оригінал-макет саморобної книги і роздрукуйте. Ваша дитина буде дуже радий такому подарунку - книзі з казкою, складеної спеціально для нього.
Корисна порада
При бажанні залучіть дитину до роботи над сюжетом казки.